Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Velem van a probléma?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Velem van a probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés

a kérdésre tudom is a választ... igen :) inkább csak megoldásokat vagy ötleteket várnék.

Kb. 1éve vége lett egy 4éves kapcsolatomnak, azóta rengeteg lehetőségem volt újat kezdeni,de az első 5talin (kb 2héten) belül mindenkinél észrevettem vagy előjött valami ami miatt kizártam őt és mégse akartam tőle semmit. olyan szinten törekszem arra hogy az előző kapcsolatomban tapasztalt rossz élmények ne ismétlődhessenek meg, hogy mindenkivel már a legelején szakítok a hülyébbnél is hülyébb indokokkal... próbálkozzak tovább amíg valakivel érezni fogom az összhangot vagy erőltessem át magam a rossz érzéseimen? A másik probléma pedig hogy kb az összes környezetemben levő lány ezáltal csak barátságra ítéltetett... 24/F



2014. jan. 29. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs. Ne erőltesd a randizás dolgot. A barátság az jó. Abból lesz a a legjobb kapcsolat, ha valakivel esetleg kialakulna a kémia. És ha jól ismered, akkor pedig már sokkal jobban megbízol benne. Hagyd hogy megtaláljon az a lány aki űberelni tudja az előzőt, és hidd el tudni fogod mikor előtted áll és elbeszélgetsz vele. Csak mondom ne görcsölj rá ennyire erre a randizgatós témára. Barátomat is nagyon átvágta az exe, halálosan szerelmes volt bele. S kicsit félt is mikor összejöttünk, mert ő eleinte inkább barátként tekintett rám, viszont tudta h megbízhat bennem és érezte azt h én lehetek az a lány aki feledteti vele az exét.....és halálosan megszeretett....

19/L

2014. jan. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Veled van a problema, de ertheto. Senki nem akarja ugyanazt a rosszat tobbszor atelni.

Lehet hogy nem kellene eroltetned a dolgot es tenyleg csak baratkozni lanyokkal. A friendzone az szerintem hulyeseg, ettol ne tarts, aki oda rak, annak amugy se voltal erdekes mint pasi mar az elejen se.

Ha csak baratkozol, akkor jobban megismerned a lanyokat,akikkel kapcsolatba kerulsz, es talan akkor jobban meg is tudsz majd bennuk bizni kesobb.

2014. jan. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs veled probléma, pusztán meleg lettél :DDDDDD csak viccelek, nyugi. Ne vedd olyan komolyan a lányokat, kicsit oltsad őket.
2014. jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hasonlóan vagyok én is csak én lányba szerintem fog jönni olyan személy az életünkbe akit majd nem akarunk elengedni:)
2014. jan. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Veled van a probléma, mert annyira keresed a tökéleteset, hogy olyan már nem létezik. Oké, lehet ezt is várni, de akkor fogadd el, hogy kapcsolatod sem lesz. Te sem vagy tökéletes, valljuk be. DE az is lehet, hogy még nem találkoztál 1 év alatt olyan nővel, akit megszerethettél volna. Nem mintha ez annyira lehetetlen lenne...szóval feleslegesen se gyártsd a problémát, és inkább ne agyald túl a dolgokat az első pár randin...
2014. jan. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben vagyok most, barátságra ítéltetett nőként. Állítólag jobb vagyok, mint az összes eddigi, de a pasi fél a kudarctól, egyáltalán nem akar kapcsolatot senkivel, mert fél kockáztatni az amúgy is sérülékeny önbecsülését. Tipikus elkerülő magatartás. Én barátként borzasztóan szenvedek a kapcsolatban, mert én többet érzek, most tervezem, hogy végleg kiszállok, mert már több évet fektettem abba, hogy elnyerjem a bizalmát, és hiába hajtogatja, hogy így szeret, meg úgy szeret, meg nincs velem semmi gond, meg értékesebb vagyok, mint eddig bárki, és megvan az összhang is, mégis elutasítást élek meg. Ugyanezt mondja: nála mindenki barátságra ítéltetett. Minden kapcsolat kockázattal jár. A másik fél számára is. De ha nem vállalod a kockázatot, akkor egyrészt elzárod magad az intimitástól, másrészt másoknak okozol vele fájdalmat. Megéri?
2014. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én teljesen megértelek. Az én kapcsolatomnak másfél éve lett vége,de azóta sem volt senkim. Esélyem rengeteg lehetett volna,vagy lehetne a mai napig is,de egyszerűen félek egy új kapcsolattól,nem akarom elkövetni ugyanazokat a hibákat,nem akarok még egyszer ezen keresztülmenni. Fogalmam sincs mit tehetnék,de ez így nem jó!
2014. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!