Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire viseletek el, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire viseletek el, ha a párotok hazudik nektek?

Figyelt kérdés
Egészen a pitiáner füllentésektől kezdve az otromba hazugságig. Volt valakinek ez szakító ok? Hogyan történt? Mindenre kíváncsi vagyok, köszönöm :) esetleg korotok, nemetek, mennyi ideje vagytok együtt infó is jöhet.

2014. febr. 11. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

egyáltalán nem


30+

2014. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak kegyes füllentés fér bele nálam. 41/N, lassan 21 éve együtt.
2014. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Kisfiam hazudj úgy, hogy abból se kára, se haszna ne legyen senkinek" - nagyim mondta mindig, amíg nem megcsalás szagú a történet addig felőlem bármit hazudhat
2014. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség nálam az egyik alappillér, amiből nem engedek, úgyhogy nem igazán viselem el, ha hazudik a párom (amit szerencsére nem is tesz, mert hasonló a véleménye erről). A maximum ami belefér, esetleg egy kis kegyes hazugság, de ott a vége.


25/L, 6 éve együtt

2014. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vallom, hogy nincs kegyes hazugság, sem füllentés: a hazugság az hazugság és kevés dolgot gyűlölök annyira, mint ezt. Szakító ok lenne.


23/F

2014. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűröm a hazugságot. Nem is kaptam még rajta a férjemet. A füllentésért pedig bünti jár:)


4 éve vagyunk együtt a férjemmel. Én 28 éves vagyok, ő 25.

2014. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem viselem el. Aki kis dolgokban hazudik, az másban is fog.

29

2014. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Már megint hazudtál szívem, azt mondtad nem írod ki gyakorikérdésekre!
2014. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincsenek sem füllentések, sem kegyes hazugságok. Hazugságok vannak és kész.


ebből az következik, hogy mindenki mindig hazudik. Csak hazugság miatt senkit elítélni nem lehet.


Én évek óta tudom, hogy mindenki mindig hazudik nekem és mindenki hazudik egymásnak is, így nem csak a szavakból próbálom kideríteni mi van. Van szemem, fülem, megérzéseim, ítélőképességem.


Sokszor az is kevés, de hogy igazat senki nem mond beleértve engem is, az tuti.


És én egy boldog ember vagyok.

2014. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt nehéz megfogalmazni, mert vannak dolgok, amikben tudom, hogy füllent a párom és erre általában rá is jövök, és le is buktatom, vagy rákérdezek... De félek, hogy mi van akkor, ha más dolgokban sem mond igazat? Ha rákérdezek, mindig az a válasza, hogy mindig mindent elmond nekem és hogy őszinte velem. Viszont nem szakítanék emiatt vele, mert úgy vagyok vele, hogy ha nem valami hatalmas dolog (pl megcsal és ezt hónapokig eltitkolja...) ami befolyásolja a kapcsolatunkat, esetleg a hozzá való viszonyomat, akkor nagy probléma nem lehet. Szóval egészen addig, míg nem tapasztalom az első NAGY hazugságot, elviselem. Hogy utána mi lesz? Valószínűleg húzom még egy kicsit az időt, és szakítok...
2014. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!