Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mit jelenthet? Most szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Most szakítottunk közös megegyezéssel a párommal, de valahogy nagyon nehéz ez az egész. Lent folyt. :

Figyelt kérdés

Én 21 éves lány vagyok ő 22 éves fiú.

A szakításunk oka igazából az,hogy egymás múltjairól sajnos bizonyos dolgokat nem egymástól,hanem közös ismerőstől tudtunk meg,amik eleve kiverték a biztosítékot,de erre még rátesz az hogy nem mondtuk el egymásnak.


És a lényeg,hogy tegnap volt a napja annak hogy elbúcsúztunk egymástól (nálam volt egy-két cucca) amikor indult el megölelt és percekig szorított magához,de eközben egy szót se szóltunk,eléggé lefagyott a levegő.. :( Végül kicsit el is sírta magát,és a homlokomra adott egy puszit,és csak ennyit mondott: "vigyázz magadra" és elment.

Azóta csak ez a szitu jár a fejembe,annyira furcsa volt ez az egész,ráadásul ez a fajta viselkedés egyáltalán nem az ő stílusa,idáig egy forrófejű majdnem kicsit balhézós típusú embernek ismertem,ezért is lepett meg annyira. Mit jelenthet ez?



2014. febr. 19. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
attól hogy "forrófejű, majdnem kicsit balhézós típus" még neki is vannak érzelmei. nyilván a szakitás egyik félnek sem könnyű.
2014. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nemtom ._. Engem dobott a csajom pénteken ugyhogy most azon töröm a fejem hogy mért ?
2014. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Ajj, még szeretitek egymást:/

Szerintem beszéljétek meg!

2014. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érzelmi dráma level 99 on GYIK.

Szerintem aminek vége, azt nem érdemes naiv hitben tartani. Engedd el.

2014. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
üljetek le egy kötetlen hosszú csevejre
2014. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hosszú csevej után általában békülős szex jön..csak mondom.
2014. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretett nagyon te butus..
2014. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,hogy ezen lehet e még valamit megbeszélni,sajnos túl súlyos dolgok derültek ki... például a felfüggesztettjéről is elfelejtett szólni.De ezt leszámítva nagyon jószívű,rendes gyerek akivel az,de sajnos eléggé szélsőséges. És ezért lepődtem meg,mert elméletileg nekem kellett volna jöjjön ezért az egész miatt,ahogy ismeri mindenki,de mégsem így lett...Ezért érzem úgy hogy tényleg különleges személy lehettem az életében,és jelenthettem neki valamit.
2014. febr. 19. 22:52
 9/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat am.:)
2014. febr. 20. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!