Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszaszeretném hódítani. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszeretném hódítani. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy két éves kapcsolat után szakított a semmiből, mert aznap felemeltem a hangom a barátnőivel szemben, mert azt hittem, hogy kibeszélnek a hátam mögött. Tévedtem. Bocsánatot is kértem mindenkitől. Barátnőm is megbocsátotta ezt, de ennek ellenére is szakított mondván, hogy sokszor voltam bunkó és betelt a pohár. Még mindig szeret, de annyira nem, hogy együtt legyünk. Szülinapját együtt fogjuk ünnepelni, és ő azt mondta, hogy nem szeretne végleg elveszíteni, 3 hetente találkozni szeretne velem.

2014. febr. 20. 22:39
 1/3 anonim válasza:

Az rendben van, hogy vissza szeretnéd hódítani, de a dolgot neki kell akarnia, nem neked. Ha ő is szeretné, akkor, legalábbis szerintem, van még egy utolsó dobásod nála.

Ez viszont azzal jár, hogy olyanná kell válnod, amilyenné ő akarja. Biztos, hogy ezt szeretnéd?

Egy újabb szakítás már végleges lesz, onnan már nincs visszaút! Többször felmelegítve még a bableves sem jó!

2014. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is észrevettem, hogy bunkó vagyok. Magam miatt is változni akarok.
2014. febr. 21. 13:48
 3/3 anonim válasza:

OK. Az teljesen rendben is van, hogy változni akarsz, de itt a legfontosabb, hogy mindezt magadért tedd, ne azért, mert valaki nem fogad el olyannak, amilyen vagy. Ha önmagadnak tetszően sikerül a változás, akkor is csak remélheted, hogy neki is megfelel!

Én baromira féltelek, mert tudom, milyen ez a helyzet. Velem is megtörtént, és nem lett jó vége. Két év kapcsolat után szakítás, majd két hónap szünet után újra együtt. De az már csak pár hét volt. Már nem olyan volt, mint előtte. Sokkal rosszabb. Pedig azt hittem, hogy én is mindent helyre hozhatok, csakhogy az igazság az volt, hogy az úm utolsó csepp a pohárban, csak egy kifogás volt, mert már egyáltalán nem érezte jól magát a kapcsolatban, és már nem rám volt szüksége.

2014. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!