Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Szóval,már majd egy éve kapcsolatban vagyok,és egyszerűen,elegem van a kapcsolatból.Nem konkrétan ebből a kapcsolatból,hanem a kapcsolatokból általánosban.Megint egyedülálló szeretnék lenni.Hogy tudnám megmondani neki,hogy nem vele van a baj,hanem csak nem akarok semmi kötöttséget már,úgy hogy legkevésbé sértődjön meg?


18/F



2014. febr. 21. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ráuntál a csajra, vagy nem is szeretted igazán. Mondjuk, lehet ő se. Akkor meg úgyse fog neki fájni. Az, amit leírtál elég jó duma. Ezt mondd a szemébe.
2014. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát ha szeret akkor nem lehet úgy szakítani hogy ne legyen neki rossz
2014. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sehogy ezt remélem nem gondoltad komolyan,hogy ilyen van?
2014. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Őszintén, az a legjobb. Mondd el az érzéseid, amiket itt leírtál például.
2014. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném ha azt gondolá,hogy az ő hibája. CSak a kapcsolat túl sok időmet elveszi,és szeretnék szabadabban élni. Ő semmit nem csinált rosszul,de félek ha ezt mondom neki,azt fogja hinni hogy az ő hibája.
2014. febr. 21. 19:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Hello,

Tökéletesen megértelek. akár magamat olvasnám, csak én egy kicsit idősebb vagyok. És hát bevallom, hogy az alatt a 2 év alatt amióta kapcsolatom van, kb semmit nem értem el az életben, korábbi önmagamnak csak az árnyéka vagyok, meghíztam 15 kilót, nincs időm gyúrni, nem tudok egy könyvet kiolvasni ha kedvem tartja, és sokszor még aludni se tudok jól a barátnőm mellett. Sőt, attól félek, hogy a karrierem is rámehet, ha kialvatlan vagyok és még a tudásom is elavul.


Viszont a barátnőm meg szeret, és nem akarom megbántani. Szóval ugyanebben a helyzetben vagyok. Hajnalokat nem alszok amiatt, hogy mi a fenét csináljak ezzel a helyzettel, hogyan legyen több szabadságom és időm.

2014. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Esetleg el lehetne érni valahogy, hogy a csaj "kiszeressen" belőled mielőtt szakítás lesz? Ha már nem szeret akkor nem fog fájni neki annyira..... talán, bár nem értek az emberekhez, csak egy ötlet

2014. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem tudod nem meg bántani ha szakitasz vele... egyszerűen csak mond meg neki hogy nem megy már nem érzel iránta semmit és nem akarod elkötelezni magad mert még fiatal vagy és élni akarod az életed....
2014. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az őszinte, egyenes út a legjobb. Hidd el, látni fogja, ha hazudsz neki.
2014. febr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:
Sajnos úgy nem fog menni, egy szakítás mindig szar, mindig fáj valakinek.
2014. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!