Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A bnőmmel egy hónapja jártunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőmmel egy hónapja jártunk minden rendbe volt egy hónapig. És egyik napról a másikra teljesen megváltozott. Hisztizett és azért szakított velem mert a barátaimnak beakartam mutatni és azt mondta hogy ráerőszakoltam a barátaimat és ezért szakított?

Figyelt kérdés

Szerintetetek ez nyomos indok arra hogy szakítson velem?


Tényleg tökéletes volt az az egy hónap :)



2014. febr. 21. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
átvert. más az ok. egy nő örül annak, ha felvállalják
2014. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ez hülye :D már bocs :D
2014. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már unta és ez volt az ürügy. Igazából pár száz ok még lehetett rá, de ennyiből nehéz lenne másra következtetni.
2014. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hisztis bitch. Had menjen. Én örültem hogy a barátom bemutatott a barátainak, legalább megismertem kikkel szokott lenni.
2014. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez csak ürügy volt, te pedig a rózsaszín felhőtől nem láttad a valóságot, csak azt, hogy minden szép és jó.

Más van itt a háttérben, de lehet, hogy jobb, ha nem kutakodsz és csak elfogadod a döntését.

2014. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valami volt a háttérben.
2014. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Rohadtul nem hatotta meg miután szakítottunk.


Szerintem csak arra kellettem neki... Tudjátok mire gondolok.

2014. febr. 21. 19:46
 8/13 anonim válasza:

Tökéletes volt, de úgy látszik, hogy csak neked.

Csak kifogás volt, amiért szakított, valószínűleg nem is akarta tovább a dolgot egyáltalán.

2014. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a volt barátja is közrejátszhatott.
2014. febr. 21. 19:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, legalább meghúzhattad :)
2014. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!