Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiatal vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagyok és még nem szeretném ezt!? (Több lent, nagyon fontos)

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm (az első)...Azon szerencsések között vagyok, akiket a lány szedett fel, és nem fordítva (Első probléma, de majd részletezem). Nagyon szép lány, minden igényt kielégít ami szem-szájnak ingere..NADE: Én még csak 15 vagyok, és sose szerettem úgy igazán ennyire komoly kapcsolatba lenni, végig maradni akartam a köszönő viszonyban vele..Ő felnőttkorig tervez, feltétel nélkül szeret, énis igyekszem őt, de már teljesen kezd kihunyni bennem a láng. Nem akarom egyetlen lányra pazarolni a fiatalkorom, most kerültem új osztályba, tele van dögös és új lányokkal, ki akarom próbálni milyen ha ténylegesen én szedek fel valakit...Nem merek mégcsak említést tenni se a szakításra, mert egyszerűen olyan érzékeny hogy itt nekem eret vágna..Segítsetek, mivel juttathatom tudomására hogy szeretnék laza szingli lenni amíg csak lehet? Hogy vezessem rá, hogy nekem például már most tetszik valaki más? Legyetek valamennyire diszkrét megoldók!

2014. febr. 24. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte és kész. Próbáld tapintatosan, de őszintén. Jobb, mint ha hitegeted, hidd el!
2014. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rékcsi ***** válasza:

Furán fog rád nézni, értetlenkedik, majd el kezd sírni. Aztán utánad fog sírni hetekig, hónapokig (ne adj Isten évekig). Ez a legvalószínűbb, mind1 h közlöd vele, de azért legyél vele kedves.

16/L

2014. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy örülnél, hogy szeret téged, és veled tervez hosszabb távon is.


Én a barátnőmmel életem végéig terveztem, feltétel nélkül szerettem, ő nem. Kellemetlen, így jártam.

2014. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van, amit nem lehet és nem is érdemes diszkréten megoldani. Megmondod neki, hogy Kedvesem, én most téged elküldelek, mert szeretnék egyedülálló lenni.
2014. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán valo neked kapcsolat

Nyomhatod a szokasos sablonszoveget

"...nem miattad, miattam, tul fiatal vagyok, nem tudlak ufy szeretni ahogy megerdemled..."

2014. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
szerintem látja rajtad,hogy tud befolyásolni az érzékenységével,de mindenképp meg kell neki mondanod hogy nem érzed azt amit Ő.semmiképp ne várj,mert minél több idő telik el így annál nehezebb lesz ezt közölni.szerintem Ő is érzi valahol,hogy gáz van,legalábbis kellene szerintem.csak mivel ő szedett fel így ő akar irányítani.légy határozott,majd lenyugszik,és rájön ez így neki se jó.
2014. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az egészben a legnagyobb probléma, hogy terveztek mikor még a kapcsolat elején vagytok!
2014. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. válaszoló...A kapcsolat eleje az már elmúlt 6 hónappal ezelőtt..Régóta van ő már, de nem tudok szívből belészeretni.:(
2014. febr. 24. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!