Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm ezért akar szakitan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ezért akar szakitani velem?

Figyelt kérdés

28éves fiú vagyok.Van egy barátnőm,sajnos én hülye kint hagytam a telefonomat az asztalon amikor nálla voltam,és megnézte a facebookomat,egy csomó lánnyal kibeszéltem a barátnőmet h mekkora egy k..va stb meg h szakitok vele.Az a baja hogy 28 éves vagyok,és semmit nem csinalok nem dolgozzok.És soha az életembe nem volt munkám,de összintén nem is akarok dolgozzni.Ő 21 éves lány dolgozik és külőn albérletben él.

Mit kezdjek?



2014. febr. 24. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:D ez ismerős :DD

Ez jóóó!!


Akaszd fel magad!:D

2014. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
most eléggé lehordtad magad,gondolom te is látod
2014. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj aludni.
2014. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Zakathol ***** válasza:
100%
talán menj aludni. holnap iskola.
2014. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kösd fel magad. Nem érdemled meg őt, függetlenül attól, hogy ő mi, meg mennyire az.
2014. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hülyék vagytok mindketten. A barátnőd azért mert egy olyan fiúval van együtt aki egy lusta disznó. Te pedig azért mert lusta disznó vagy és lek..rvázod a barátnőd és nyomkodod a facebookot egész nap.



Ja és még valami, ez ugye csak egy FAKE kérdés a részedről?

Mert ha igen akkor unalmadban esetleg feláshatnád a kertet.

2014. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés valós, akkor GRATULÁLOK, hogy 28 évesen semmit nem értél még el az életben :)
2014. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kérdés valóságtartalma nulla.
2014. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
idióta
2014. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
28 eves fiu vagy, igen jol irtad hogy fiu es nem ferfi!! Akaszd fel magad! Szerintem ha szakitanatok a baratnodnek lenne a legjobb.. mert meg szabadulna egy ekkora........
2014. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!