Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most akkor mi van, van ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van, van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Egy csajjal ismerkedek, ő 24 én 27. Minden volt már, csak éppen még szex nem. Nagyjából háromszor vagy négyszer találkoztunk. Jól alakul, kívánjuk egymást, de nem akar továbblépni, meg állandóan dolgozik, most meg még tanul is valamit mellette.

Szal' ez van, ennek még örülök is, mert okosabb lesz, meg azt mondta kell a pénz is, oké, csak mi lesz a magánélettel és velem, velünk?

Most már jó lenne szexelni is, nem vagyok erőszakos meg nyomulós meg kapkodós, de ha már testileg is megvan a vonzódás, meg fogdosás is volt, akkor mire várunk?

Múltkor beteg volt, most elutazik a családjához stb. megint elmegy néhány nap, és nem is találkozunk.


Idegesít már a dolog, lehet nem illünk össze? Nekem testileg is nagyobb igényem van az együttlétre, de amúgy is, és nem tudom most mit várjak, mit ne, mikor lesz már végre valami normális intim együttlét, meg mikor foglalkozik végre többet velem és kevesebbet a mindennapi dolgokkal, munkával stb.


Vagy én akarok túl sokat? Vagy hagyjam, inkább szakítsunk, nem illünk össze?



2014. febr. 26. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy fa rövid kötél pls. Magad megválaszoltad a kérdésedet..
2014. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Centurio77 ***** válasza:
Figyelj már ide, de dugni akarsz, vagy egy kapcsolatot szeretnél!! A kettő nem mindegy!! Hova a francba sietsz, lehet még nincs tisztába vele hogy ő mit is akar!! Nyugalom türelem!!
2014. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy dugni akarok, de voltunk már kettesben, és elég jól rámmászott, és ha nem ott vagyunk ahol vagyunk, akkor szex is lett volna belőle.

Én nem is magát a szexet erőltetem meg siettetem, csak legyünk már együtt, ne féljen felhívni magához, nem akarom leteperni meg tudja is jól, hogy ilyen szempontból bízhat bennem, annyira már ismer. Nem a konkrét szex hiányzik, hanem, hogy egy intim közegben kettesben lehessünk. Ha nem akar konkrét szexet akkor nem lesz, csak ne egy kávézóba kelljen smárolnunk miközben a seggünkbe van 10 ember aki ott kajál vagy iszik, engem zavar, én kettesben lennék vele szívesebben. Ő sem tud úgy viselkedni ahogy szeretne, vagy ahogy legutóbb tudott, mikor rövid ideig tényleg kettesben voltunk.

2014. febr. 26. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez az! Ki lett mondva, hogy jártok? Vele akarsz maradni, vagy csak k*rogatni akarod, aztán ha találsz mást, majd lelépsz? Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor illene addig várni, amíg ő szeretné. Az igényekből meg vissza is lehet ám venni, állandóan ezt hangoztatjátok fiúk nekünk, nőknek itt a gyakorin, szóval kösss rá görcsöt, és ne kergesd el a "nagyobb igényeiddel".
2014. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most láttam a válaszod. Csak annyit tudok mondani, hogy ne itt vergődj, beszélj vele! Ezért van szátok, emberek!
2014. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4: soha életemben nem mondtam ki hogy "akkor most járunk?", na jó talán 14-15 éves koromban. Ne vicceljünk már, ez nem az óvoda, "járunk?" micsoda idióta egy kifejezés, sosem bírtam! Mit kell ezt kimondani? Keresem, programot szervezek vele, együtt akarok vele lenni, hiányzik stb stb. most miért kell ezért bántani? Ha nem akarna semmit, akkor már megmondta volna, nem csókolózna velem, nem simogatna, nem nyúlkálna stb.

Volt, hogy kocsival voltunk randizni és a kocsiban rámmászott, lehúzta a sliccem és a farkamat markolászta, én meg a bugyijában nyúlkáltam meg ujjaztam, amitől be is nedvesedett elég rendesen és élvezte is. Most akkor miért én vagyok a rossz mert kívánom, és szexre is vágyom már? meg miért lennék emiatt szemét?

2014. febr. 26. 15:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vergődöm, feltettem egy kérdést, mert kíváncsi vagyok van e vagy volt e más hasonló helyzetben, és esetleg tud mondani tapasztalatból tanácsot, vagy bármit, miért ne kérdezhetnék, semmi rossz nincs ebben. Vele is beszélek erről, nem csak itt kérdezem meg, de attól ,még lehetek kíváncsi mások véleményére is, vagy tilos?
2014. febr. 26. 15:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem tilos, de elsősorban tőle kell megkérdezni, hogy mennyire veszi komolyan a dolgot, mert ez a baj nem? Hogy úgy érzed, ő nem veszi annyira komolyan, mint te. Ezért is jó letisztázni, hogy neki ez az egész valami, ami köztetek van, mit jelent. Nekem annyi a tapasztalatom, hogy mikor én rákérdeztem az exemnél, hogy mért csak a Bioshock-kal meg a tudom is én mivel foglalkozik, miközben én az ágyban fekszek meztelenül, akkor kibökte, hogy már nem szeret, és nem látja értelmét annak, hogy együtt legyünk. Akkor lett az exem. Ez a tapasztalatom. Szóval nem dedós dolog letisztázni, hogy a másik mit érez vagy gondol, nehogy így állítsd már be!
2014. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként szűz még?
2014. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem szűz, de max ha volt 2 pasival eddig, de lehet szex csak egyel volt és szerintem az sem lehetett nagy élmény neki..
2014. febr. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!