Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liz Lee kérdése:

Mit tegyek ha szakított velem a barátom tegnap este és vissza akarom szerezni? Valami ép kéz láb ötletet légyszíves ami hatásos

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
,,Terhes vagyok"
2014. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakított veled, miért akarod visszaszerezni? Nem véletlenül tette meg.
2014. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hülyeség miatt dobott ki. Se légyszíves segítsetek már. Nem az én hibambol dobott ki
2014. márc. 2. 14:53
 4/12 anonim ***** válasza:

"Szeretném, hogy tudd, meg akartam neked venni 2 hét múlva a Titanfall-t, de ezt besz.ptad"

Ha mákod van sikerül.........

2014. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha vki koholt sztorit állított rólad és elhitte..akkor hagyd a levesbe.


ha meg vmi hülyeség miatt..akkor meg lehet, h neki van vkije..akit jobban szeret és ezért dobott téged.

2014. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért dobott ki mert haverom el hívott a szülinapi bulijaba. Mondtam neki h jöjjön ő is hogy ne legyen balhe. Mondta h nem jön. Rá két órára ott volt full részegen és ki dobott azért h én mit keresek itt
2014. márc. 2. 15:17
 7/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Hagyd a fenébe.

Hülyeség miatt akkor szakít az ember, ha már kereste az ürügyet a szakításra.

2014. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyira fáj :(
2014. márc. 2. 15:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá és szemtől szemben beszéljétek meg! Vond kérdőre, hogyha ő nem jó szemmel nézte a dolgot, akkor miért mondta, hogy mehetsz? Sok sikert! :)
2014. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csakis ego miatt történt ez, a büszkesége nem bírta. Ha tényleg vissza szeretnéd kapni - de tuti, hogy állandóan balhézni fog, ha önálló gondolatod lesz vagy hasonló előfordul. Szóval ha ezt mind vállalod akkor beszélgessetek sokat, hátha változik majd annak a hatására, de nem lesz könnyű ez biztos, mert ezek szerint nincs túl nagy önbizalma...szóval ha valóban fontos neked, akkor sok beszélgetéssel tudtok vmi balanceot teremteni.

Lehet, hogy kell neki egy kis idő, de beszélgetést kezdeményeznék mindenképpen. Te ismered mennyi idő kellhet neki. Azt hiszem írnék, hogy beszéljük meg... aztán időt hagynék 1-2 napig hagyom had nyugodjon meg, aztán ha látod picit könnyebb a reakcióiból tudni, hogy meddig mehetsz, Szerintem egyértelmű, hogy ez hiszti volt - azaz vissza tudod szerezni.

2014. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!