Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véleményetek szerint mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Betti kérdése:

Véleményetek szerint mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt kaptam egy üzenetet a barátomtól,hogy nem pazarolja tovább rám az idejét( 4 és fél hónapot voltunk együtt).Én nem értem,hogy mi történt vele,soha nem beszélt így velem,de most lehetőséget sem ad,hogy beszélni tudjak vele.Az utcán is szembejött velem a tegnap,és nem köszönt.Képes volt egy szó nélkül elmenjen mellettem,mintha idegen lennék.Nekem nagyon hiányzik.Már gondoltam arra is,hogy valaki telebeszélte a fejét valamivel,és ezért szakított velem. :( Én 16/L,Ő 17/F

2014. márc. 5. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Éltetek nemi életet?

H nem..akkor tudod a válszt

2014. márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele...
2014. márc. 5. 08:06
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
az a baja, hogy nem kapott meg! 17 éves fiúnak szükség van arra, hogy éljen nemi életet, de szerintem neked is már :)
2014. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Így jártál jobban...


4,5 hónap alatt nem sikerült megfektetnie = időpazarlás


Serintem nem kár az ilyen pasiért

2014. márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 QueenRavenna ***** válasza:
Van más lotyója akit kefélhet.
2014. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg túllépni, nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele. Ha nem akarja veled megbeszélni, nem is akarja helyrehozni.
2014. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!