Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm most szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm most szakított velem. Érdemes és esélyes-e a "visszaszerzése"?

Figyelt kérdés

17 éves (F) vagyok, ő 16, az egész nem tart régóta, most 4,5 hónapja. Az elején minden nem volt túl gördülékeny, mert én tapasztalatlan voltam/vagyok, és lassan közeledtem. Aztán úgy 1 hónap múlva belehúztam, és nagyon fellendült a kapcsolatunk. Ám januártól diákmunkát vállalt, és csak hetente egyszer 2 órát tudtunk elfogadható időben találkozni, plusz minden szombaton, este. Én minden alkalmat megragadtam, hogy találkozzunk, de minden nap legalább 7 óránk van, utána pedig mindig szelelt el busszal dolgozni. Emellett ő nem is kereste a társaságom soha se, bár jól érezte magát velem. Kb másfél hete szombaton kimondta, amit már én is éreztem, hogy valami már nem olyan, de azt nem tudta megmondani, mi. Én nem akartam megbántani, de utaltam rá, hogy a délutáni munkája miatt nincs semmi időnk. Aztán egy hét múlva tök nyugodt, szomorkás hangon közölte, hogy "lehet, hogy ezen nem lehet javítani". Mondanom se kell, hogy bár számítottam rá, hogy valami nem jó, lesújtott. Most dühös vagyok, mert úgy érzem, egyedül én tettem valamit ezért az egészért, és igazságtalan, hogy ő tör a kapcsolat felett, viszont még mindig szeretem.

Most mondjátok meg, mit tegyek ilyen helyzetben? Csajok/Hölgyek, ti ilyenkor hogy gondolkodtok?



2014. márc. 5. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én inkább hagynám... mert ha ő úgy gondolja hogy nem megy akkor nem megy, sajnálom...
2014. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm... Esetleg megosztanád hogy volt-e személyes tapasztalatod?
2014. márc. 5. 18:38
 3/6 Moszuke ***** válasza:

igen a te hibád mert mondanod kellett volna neki az aggájaidat.

most nem lenne ez, hogy a kinek a hibája, ha kinyitod a szád.

ha szólsz és nem hajlandó időt szakítani kettőtökre akkor az ő hibája. így viszont mindkettőtök hibája volt, de az lényegtelen, mert jelen esetben az a dolgod, hogy a saját felelősséged kutasd és a következő párodnál ne kövesd el ugyanazokat a hibákat.


igen a szakítás pedig mindig igazságtalan és az ember úgy érzi, hogy túl könnyen felejthető volt és, hogy a másik pikk-pakk túltette magát rajta, meg stb.

2014. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nagy János22222 ***** válasza:
na mi van gergő, kidobott az asszony?:D
2014. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, ezt a választ is köszönöm, de egyrészt, mondtam, hogy szóltam róla. Nem kötöttem az orrára, hogy ez okozhatna minden problémát, főleg hogy én se vagyok tökéletes (mondjuk az én hibáimat mindig kitárgyaltuk), de sokszor említettem, hogy gyakrabban találkozhatnánk, és hogy a munkája miatt nem tudunk. Ha ennek ellenére sem veszi a lapot, az most tényleg az én hibám? Amikor meg neki van baja, akkor nekem körömpiszokból kell rekonstruálnom az ő problémáit? Másrészt, nem kötekedésből, de ha még olvasod, légy szíves, válaszolj a kérdésre (Tehát érdemes-e próbálkoznom?)

Bocsánat az esetleges agresszív hangnemért, csak hát nem érzem magam a legjobban. :(

2014. márc. 5. 19:17
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es: DA FAQ IS GERGŐ????
2014. márc. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!