Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meguntam a kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
10 hónapja együtt.Lehetséges,hogy meguntam a kapcsolatomat,de még így is rengeteg emlék, őszinte beszélgetés stb fűz barátnőmhöz, hogyan tudnám szebbé tenni? Az ellaposodás oka biztos az, hogy egy suliba járunk, egy busszal és közel lakunk egymáshoz. Mit csináljak,hogy egy picit feltüzeljem a dolgokat? Már beszélgettem erről vele, de ő a szürke mindennapokban megragadt, hiába a kreativitása, meg az enyém...Ötleteket várnék, hogy mit csinálhatnánk?

2014. márc. 8. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szex van már?
2014. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van, 3. hónap óta
2014. márc. 8. 09:21
 3/3 A kérdező kommentje:
18 vagyok, barátnőm 16
2014. márc. 8. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!