Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a baja? Szerintetek várjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja? Szerintetek várjak rá?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, aki 2 évvel idősebb. Két és fél hétig voltunk együtt, mert...Tegnap találkoztunk és még rózsát is adott, nagyon aranyos volt. És este meg írta nekem, hogy szünetet akar, mert sokat kell tanulnia és minden közbe jött. Meg, hogy keressek magamnak mást, de ha akarom várjam meg őt.

Nem tudom mit csináljak, nagyon szeretem!!! És amikor elköszöntünk egymástól, akkor meg így írta: Na de megyek, szia jóéjt :* szeretlek<33


Most mit csináljak?:o



2014. márc. 8. 10:04
 1/3 emi 79 válasza:
100%
Két és fél hét túl rövid idő, hogy ilyen mély érzelmek kialakuljanak!Ez még csupán fellángolás a fiú részéről.Szerintem ne sokáig várj rá.Én egy évig vártam egy srácra hiába mert a végén szóba se állt velem.Máig nem értem.Pedig ő is mondta hogy szeret csak időt kért.Közben megtudtam hogy nem zárta le egy régebbi kapcsolatát.
2014. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fontosnak érzed, akkor várj, de tűzz ki magad elé egy határt, amíg hajlandó vagy erre. Mondjuk egy hónap. Ha ezalatt sem változik semmi, akkor szépen ki kell adni az útját. Vagy magadtól lépj tovább, vagy ha egyszerűbben szeretnéd túltenni magadat ezen, akkor kényszerítsd ki belőle, hogy mondja ki, hogy vége. Borzasztó lesz hallani, de ezután sokkal könnyebb felejteni.

Két és fél hét szinte semmi, ne aggódj jön más, akinek a tanulás mellett is beleférsz az idejébe! :)

2014. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki, de lehet az is, hogy még gyerekek vagytok ,és azért nem kell neki még párkapcsolat.
2014. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!