Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm szakított 2 év után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított 2 év után, vissza akarom hódítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 év után tulajdonképpen a semmiért (bunkóság,önzőség) szakított velem és azt hajtogatja folyton, hogy nem gondolom meg magam, döntöttem, ha megváltozol akkor se kezdeném újra. Ti lányok ezt, hogy látjátok? Esetleg egyszer meggondolhatja magát, ezek ellenére?

2014. márc. 8. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért a "semmiért" szakított, már régóta akarhatta, csak ez most végre egy megfelelő ürügy volt neki, ha ennyire határozottan kijelentettte, hogy vége.

Szóval nem nem lett volna ez, előbb-utóbb lett volna más.

2014. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért az önzés és a bunkóság nem épp "semmi". Szerintem Neked is magadba kéne nézned, hogy Te mit rontottál el a kapcsolatban. Aztán ha olyan, amin tudsz változtatni, akkor próbáld meg, és beszélj is vele őszintén, hátha ad még egy utolsó esélyt. Lehet, hogy a "ha megváltozol akkor se kezdeném újra" mondatot csak felindulásból mondta. Ha viszont tényleg komolyan gondolta, akkor nincs mit tenni (és akkor könnyen lehet, hogy tényleg az van benne, amit az első írt).
2014. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el!
2014. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, ha szereted engedd el és te is lépj tovább. Majd lesz egy olyan lány akivel minden jó lesz
2014. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne égesd magad.Nem kell sírni olyan után akinek nem vagy elég jó.
2014. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én csak vele tudom elképzelni. Nem akarok senki mást. De biztos van megoldás. A negatív véleményezők kíméljenek, mert nem vagyok rá kíváncsi.
2014. márc. 8. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:

kiszeretett belőled, ez biztos

de az hogy mitől szeretett ki belőled, annak lehet pár oka: egy srác sokkal jobban tetszik neki, vagy a barátnői beszélték tele a fejét, vagy nincs közös jövőtök (pl. ha 17-18 évesek vagytok és érettségi előtt álltok, és ő messze képzeli el a tanulást)

2014. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálom neked leírni úgy,hogy megértsd példával:


Most képzeld el,hogy te vagy az aki el akart menni.

Tegyük fel,hogy ki nem állhatod a sóskafőzeléket(azért írom,mert sokaknak hányása van tőle,vagy képzelj ide most egy olyan kaját amit ki nem állhatsz).

Megvan?

Most képzeld el,hogy a párod hátulról mindenféle aljas sunyi megoldásokkal rá akar téged beszélni arra,hogy edd meg azt a nyavalyás sóskafőzeléket.

Elképzelted?

Milyen érzések töltenek el?

Képzeld még hozzá,hogy ő erről a megetetésről nem mond le,hanem kivár egy darabig,majd újra meg akar majd téged etetni sóskafőzelékkel.

Mit fogsz majd érezni? Talán azt,hogy nem baj,ki nem állhatom a sóskafőzeléket,de a kedvedért megeszem?Nem baj,hogy utána kihányom,mert egy porcikám sem kívánja,de akkor is megeszem?

Egyátalán,mikor fogod újra megszeretni a sóskafőzeléket?

1év?2év?


Azért írtam le ezeket,mert ezek érzések.Az,hogy a csajod elhagyott téged,azok számára ugyanígy,és hidd el,pontosan ugyanígy csak érzések,mint a sóskafőzelék.

-Van 1 másik probléma még a nőkkel:

A logikus/értelmes énjük mást mond,mint amit az érzelmi intelligenciájuk diktál,és sokszor ők maguk sincsenek tisztában azzal,hogy mit is akarnak emiatt.Pont azért mert értelmes logikus választ nem tudnak adni a miértekre.

Tudod. Nem kell azt sem megmagyarázni,hogy miért nem tetszik a sóskafőzelék.Nem tetszik és kész. Most egy jó darabig nem is fog tetszeni...

2014. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!