Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám vele megértetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vele megértetni, hogy vége?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete szakítottunk, több mint egy éves kapcsolat volt, de hazudott nekem, esküdözött, megalázott, más is volt mellettem (de ő mai napig tagadja, hogy megcsalt volna). Mindezt elviseltem neki, de már kiborult a pohár, amikor haverokkal ment buliba és más lánnyal cserélt telefonszámot... Szakítottam vele, de nem érti meg, mai napig jön és könyörög, hogy még egy esélyt adjak neki. Már adtam neki 30 új esélyt, és magamon is észrevettem, hogy amióta nem vagyunk együtt, felszabadultabb vagyok és többet mosolygok, végre szívből tudok nevetni, nem kell stresszelnem. Nem bízok meg benne, ő még is teljesen össze van törve, látom rajta, hogy szenved. Én már nem tudom úgy elképzelni vele, mint az elején.. Hogyan értessem meg vele, hogy ennyi, ne keressen, ne reménykedjen? Attól félek, hogy valami hülyeséget fog csinálni, mert tényleg nagyon kivan..

2014. márc. 9. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Küldd el újra szép szavakkal. Ha nem használ akkor csúnyával. Ha az sem ordítozz vele hord le mindennek és tiltsd le, ne foglalkozz vele. Ez a legtutibb.

Az pedig nem a Te felelősséged ha hülyeséget csinál is. Ne hagyd magad megzsarolni nyugodtan ráhagyhatod hidd el, kárt nem tesz magában csak a szája jár.

2014. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Te már megtetted, amit kellett, nem a te felelősséged, bármit is csinál.
2014. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. márc. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!