Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy elkerüljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki_ki kérdése:

Mit tegyek, hogy elkerüljem a szakítást?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat veszekszünk a párommal,s ezek a veszekedések, nem olyan nyugodtan zajlanak. Hamar elkapnak minket az indulatok, s nem tudom, hogyan küszöbölhetnénk ezt ki, mert tegnap is hirtelen fakadó méregből azt mondta vége. Nekem nem olyan könnyű a sértő szavakon átlépni egyik napról a másikra. Amikor minden szép és jó, akkor velem akar lenni örökre, soha nem hagyna el, de egy vita miatt mindez már csak álomnak tűnik. Nem tudom, hogyan értessem meg magam vele, amikor mindent többször is elmagyarázok neki, de van, hogy csak egy-egy szón akad fel. PL.: nem mindegy, hogy azt mondom, hogy nekem esett, vagy támadott... Ha szünetet kérnék, akkor dühös lenne, mert neki ez felér egy szakítással... Félek, hogy ez a kapcsolat a szakítás felé halad. Már azon gondolkodom, hogy mit rontottam el, de ő mostanában egyre agresszívabb, s ha ezt mondom neki, akkor még mérgesebb lesz. Egyik vitánk után azt mondta, hogy segítsek neki és szóljak rá, de ezzel már próbálkoztam, s ugyanúgy nem veszi észre..

2014. márc. 10. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

szia !

ugyan ebben a cipőben járok , nagyon sokat veszekszünk és már kezdem úgy érezni , hogy ezt nem lehet rendbe hozni..pedig szeretem és nem akarom hogy vége legyen..én megpróbálom megbeszélni vele a dolgokat.ha az után sem változik semmi akkor nem kell erőltetni..

2014. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Csak az a gond, hogy ha megpróbálom vele megbeszélni,akkor megint összeveszünk... mert elmondom, hogy mi bánt és ő ezt úgy érti, hogy én most őt tartom a sz*rnak, meg a szemétnek... és már nem is tudom, hogyan kellene kezdeményeznem felé...nem akarom veszni hagyni ezt a kapcsolatot, mert amikor minden jó, akkor tényleg az van, hogy nagy a boldogság, de már egy kis hiba megtöri a képet...

2014. márc. 10. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
pedig a problémákat csak úgy lehet elsimítani ha megbeszélitek.először kérdezd meg ő mit és,hogy szeretne aztán mond el neked,hogy lenne jó.így nem fogja úgy érezni hogy őt hibáztatod a kapcsolatban lévő konfliktusokért.
2014. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolut egyutt kell megbeszelnetek ,erre nincs mas modszer. Ha tul dacos vagy hulye ehhez,akkor mondd meg neki,hogy vege - de meg akkor,amikor ugy erzed,hogy rendbehozhato. Ha ettol sem ter eszhez,akkor nincs ertelme maradnod. Sajnos kell egy sokk,hogy eszhez terjen az ember (tudom,mert en is ilyen voltam :( )
2014. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Akkor most megpróbálom ezt...
2014. márc. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!