Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzak fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzak fel egy szakítást?

Figyelt kérdés

Nem elfutni akarok a dolog elől, hanem feldolgozni, hogy utána meg tudjak nyílni másnak. 8 hónap után egy hete hagyott el. Minél előbb szeretnék rajta túl lenni. Úgy éreztem, hogy nem bírnám ki egyedül, kapóra jött egy hétvége a barátaimmal. Most viszont nem érzek semmit. Se bánatot, se hiányt, se azt, hogy egyáltalán akarnék valaki. Ez normális?

(Ez életemben a második. Az előző után 8 hónapig sírtam, próbáltam visszaszerezni, mert nagyon szerettem.)

Félek, hogy csak eltemetem magamban a dolgot.



2014. márc. 10. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Javasolni tudnám, akkor írd le! egy regény / történet formájában, ahogy kezdődött és minden ami volt aztán ahogy véget ért, és amikor befejezted a történetet akkor a végére írj egy oldalt arról, hogy hogyan tovább, mit szeretnél elérni az életedben, hogy szeretnéd érezni magad, mit kell tenned hozzá!
2014. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én is hasonlón mentem keresztül nem olyan régen,szakítás után egy hétig megpróbáltam nagyon boldog lenni,sikerült is,és én is attól féltem,hogy nem fogom tudni ezért elengedni.hiányozni sem hiányzott,egészen egy hétig.tegnap írtam neki egy levelet,hogy mi volt jó,mi volt rossz,köszönöm hogy veled lehettem,amit nem felejtek el stb,a lényeg,hogy ami jön.persze mem akartam neki elküldeni,nem is beszélek már vele.ha van kedved szerintem kipróbálhatnád,lehet belőle tanulni,és legalább kijönnek az érzéseid.
2014. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat is!

Szerintetek, ha elsétálnék arrafelé, amerre a szép és kevésbé szép emlékek kötnek minket?

2014. márc. 10. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor mi lenne ? Semmi.

Az a lényeg h eltereld róla a gondolatodat nem az h rátereld...

2014. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azzal, hogy írnék róla, ahogyan tanácsoltad (és jónak is tartom a dolgot), azzal is ráterelném a gondoltaimat, nem pedig róla el.

az, hogy eltereljem, azzal nincs is gond, hanem mintha direkt menekülnék előle, nem mernék rágondolni, hogy ne fájjon. félek, hogy később még visszaütne a dolog.

2014. márc. 10. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:

ácsi.

Írd ki magadból stimmt?

És képzeld el a jövődet.


Ahol fogod egy másik fiú kezét sétáltok a tó partján mosolyogsz rá, odabújsz hozzá, szereted biztonságban vagy mellette, boldognak érzed magad mellette, és ő nem az ex pasid hanem más.

Kalandozz el , a jövődet illetően és próbáld meg valóra váltani.


Ha el is mész majd arra, vedd úgy, hogy "Az akkor volt"

2014. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!