Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elköltözött a barátom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözött a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, lassan 1 éve annak, hogy eljegyzett. Munkája miatt majdnem 300kmre dolgozott onnan (Pécs), ahol éltem (szolnok). Mivel egyetemre jártam, még nem költöztünk össze. 30 év felett van, én 25 vagyok. Új barátokat talált, akik rossz hatással vannak rá. Minden este kimaradt, velük járt szórakozni, ezeknek az embereknek pedig családjuk van otthon. Miután végeztem az egyetemen, felköltöztem hozzá Pécsre, és kaptam munkát is. Megtudtam, hogy van valakije, állítása szerint nem volt érzelem. Visszaadtam neki a gyűrűt, hogy ha komolyan gondolja, akkor adja majd vissza. Azóta sem kaptam vissza. Folyamatosan sms-eket kap a lánytól, és emaileket, amire állítása szerint nem válaszol. Pár napja szünetet kért, és elköltözött tőlem. Azóta smseket ír, keres, azt mondja szeret. Nem tudom mihez kezdjek, Pécsen senki sincs, ő az egyetlen ember aki miatt idejöttem. Se barátaim, se családom. Mindenkim Szolnokon él. Otthon még nem mertem elmondani, hogy elköltözött. A cuccai még itt vannak, ő bérli a lakást is. Nem tudom mit csináljak... Várjak? Vagy hagyjam az egészet? Csak húzza az időt és nem meri kimondani, hogy szakítsunk?

2014. márc. 12. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Komolytalan ember, hagyd az egészet, menj haza! Találj valakit aki igazán megérdemel téged, és ennyi.
2014. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem vagy költözz másik albérletbe ha szereted ezt a munkát, és próbálj barátokat szerezni, vagy keress Szolnokon másikat és menj haza.


Megbocsátani semmiféleképp ne bocsáss meg. Megcsalt! Ne védd, ne szépítsd, megcsalt!


Ne fogd a távolságra, meg a hosszú külön töltött időre, ez téged se befolyásolt, hogy hűséges maradj-e.

2014. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Felesleges bármire is várni. Azt döntsd el, hogy hol szeretnél a jövőben lakni, dolgozni.


Szerintem nagyon jól jártál, hogy még most kiderült róla, hogy ilyen, és nem évek múlva, esetleg már gyerekszületés után bújt ki a szög a zsákból.

2014. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Tudod,aki egyszer megteszi,megteszi többször is. 21/f
2014. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
hagyd az egészet! barátaid meg majd lesznek :)
2014. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szeretem. Ez nem úgy megy, hogy hagyom az egészet. 34 éves. csak nem értem, hogy mire vár...
2014. márc. 12. 09:47
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
nem vár ö semmire, neki egyelöre ez igy jo..nem akartok egyet. nincs ezzel baj. az én kapcsolatomnak 6 év után lett igy vége, be kell látni, ha most ilyen késöbb csak rosszabb lesz, illetve ha nem egy fele huztok, abbol megint csak nem sül ki jo. azért vagyunk valaki mellett, mert a boldogyságot jelenti nekünk..nem pedig folytonos aggodást, kételyeket...
2014. márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Jujj, ez meg kerdes? Es mire varsz? Csodara?

Gyurut visszaadtad, o elkoltozott.

Jon a hetvege, keress egy koltoztetot, es indulj vissza Szolnokra.

2014. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha te ezután még ilyen emberre vársz, akinek fontosabbak a haverok meg az esti buli, akkor meg is érdemeled a helyzeted.
2014. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha ki is békültök, soha nem lesz olyan mint ami volt.

Mi lesz, ha 1-2 év múlva megint jön egy lány, akivel összegabalyodik? Te mindig megvárod amíg visszatalál hozzád?

2014. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!