Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elköltözött a barátom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözött a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, lassan 1 éve annak, hogy eljegyzett. Munkája miatt majdnem 300kmre dolgozott onnan (Pécs), ahol éltem (szolnok). Mivel egyetemre jártam, még nem költöztünk össze. 30 év felett van, én 25 vagyok. Új barátokat talált, akik rossz hatással vannak rá. Minden este kimaradt, velük járt szórakozni, ezeknek az embereknek pedig családjuk van otthon. Miután végeztem az egyetemen, felköltöztem hozzá Pécsre, és kaptam munkát is. Megtudtam, hogy van valakije, állítása szerint nem volt érzelem. Visszaadtam neki a gyűrűt, hogy ha komolyan gondolja, akkor adja majd vissza. Azóta sem kaptam vissza. Folyamatosan sms-eket kap a lánytól, és emaileket, amire állítása szerint nem válaszol. Pár napja szünetet kért, és elköltözött tőlem. Azóta smseket ír, keres, azt mondja szeret. Nem tudom mihez kezdjek, Pécsen senki sincs, ő az egyetlen ember aki miatt idejöttem. Se barátaim, se családom. Mindenkim Szolnokon él. Otthon még nem mertem elmondani, hogy elköltözött. A cuccai még itt vannak, ő bérli a lakást is. Nem tudom mit csináljak... Várjak? Vagy hagyjam az egészet? Csak húzza az időt és nem meri kimondani, hogy szakítsunk?

2014. márc. 12. 09:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A megcsalást megbocsátottam. már lassan 8 hónapja történt a dolog. Utána minden rendben ment. Most költözött el, szóval ez nem ok arra, hogy elköltözött.
2014. márc. 12. 11:02
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyél ostoba, egy kicsit nézd meg kívülről, higgadtan a szitut. Felbontottátok az eljegyzést. Megcsalt. Elköltözött. Szerinted ebből akár csak egy is nem ok arra, hogy vége van? Ha nem világos, akkor leírom: ennek vége. Kifújt. Tudatosítsd magadban a dolgot, és kapard össze a maradék méltóságod.

Utána gondold végig, hogy Szolnokon találsz-e munkát (nem tudom, milyen végzettséged van, de elég halott a város, szóval nagy eséllyel nem lesz könnyű), esetleg maradnál Pécsen (bár már senki nem köt oda) és keresel egy lakást magadnak, ezzel a "férfival" pedig nem foglalkozol többet. Esetleg miután nem köt senki ide, az egész országban mehetsz bárhova, és kezdhetsz új életet. Ja és mivel ő bérli a lakást, neked kell menni, csak szólok, bár gondolom közös megegyezéssel meg lehet beszélni a bérbeadóval.

Én legalábbis biztos ezek közül választanék. Hogy te mit csinálsz, az már a te döntésed. De ha mellette maradsz, akkor ne csodálkozz, ha a kapcájának néz, szórakozik veled, kihasznál, ugráltat és megcsal máskor is (bár ne legyél naiv, nem hiszem, hogy valamelyik családos barátjánál gondolkodik a kapcsolatotokról, inkább a luvnyájával *****). Csak akkor majd ne rinyálj, mert te maradtál mellette.

2014. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezek szerint hiányosak az infok. Szóval én adtam vissza a gyűrűt, de továbbra is mennyaszonyaként mutat be másoknak. A családos barátainak vannak "luvnyái". Az egyik srác felesége a barátnőm, és ő is folyton panaszkodik. Anyagilag függetlenek vagyunk egymástól, szóval ez sem lehet záró ok. A megcsalás 1x történt meg. És tudom, hogy többet nem tesz ilyet. És nem azért mert naív vagyok, hanem mert ismerem. Főképp azt nem értem, hogy a szünet mire jó? Valakinek van esetleg olyan tapasztalata, hogy szünet után javult volna a kapcsolat?
2014. márc. 12. 13:08
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg menyasszonyanak tartana:


- visszakaptad volna a gyurut

- nem akarna szunetet tartani

- egyutt laknatok


Most valoszinuleg epp kiprobalja a masik lanyt, ne legyenek illuzioid.


Altatod magad.

2014. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
sajnállak, hogy még mindig ilyen rozsaszin ködben vagy...
2014. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Összepakolni és irány Szolnok.

2 tűz közé szorult és nem tudja mit csináljon.....nem kell, hogy megkönnyítsed a dolgát. Ha tényleg szeret akkor utánad fog menni bárhová és Te addig sem fogsz hülyét csinálni Magadból!!!

2014. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Felmondtam! Holnap jön a bátyám. Hazaköltöztet. Nem írok neki. úgy látszik majdnem 10 évvel idősebb nálam, még sem fogja fel, hogy mi akarok. Majd hazamegy a szüleihez biztos Nógrádba... És ott fog megöregedni!
2014. márc. 12. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!