Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kéne lépnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Van egy srác aki már elég régóta bejön. A haverjai szerint én is neki, de most van barátnője. A haverjai azt is mondták, hogy nem érez semmit a barátnője iránt, mert engem szeret! (Nagyon rendesek a haverjai, NEM szívatásról vagy hasonlóról van szó.. mielőtt valaki ilyesmire gondol!)

És nem tudom, hogy nekem mit kéne tennem! Mert addig nem merek kezdeményezni amíg van barátnője, de azt sem szeretném ha túl későn cselekednék. Nekem kéne lépnem? Vagy várjam meg míg ő csinál valamit?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

15/L



2014. márc. 13. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Várnék a soromra.
2014. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, ez egy kicsit zavaros, szerietitek egymást, de van egy barátnője akit nem is szeret csak úgy együtt van vele...

Szerintem várd meg míg szakít a barátnőjével, ha meg valóban szeret akkor úgyis összejöttök.

2014. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!