Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Ti is megharagudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is megharagudnátok ezért? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy talizunk a" párommal". Vagyis inkább úgy,hogy jön velem a gyógyszertárba mert megint beteg lettem, és akkor így látjuk egymást. Azt mondta jön,de mondta hogy dolga lesz . Erre mondtam neki,hogy ha nem jó a mai nap nem baj,majd talizunk máskor ha az nap nem,majd a következő nap is jó, de erre fel azt mondta megoldja és a melóból is eljött hamarabb csak miattam h talizzunk . És akkor mondtam neki, h 3 órakkor írjon ,hogy készüljek vagy sem azt mondta jó. Eljött a 3 óra semmi,már fél 4 vagy semmi. Én meg elindultam a buszmegállóba. 4 óra semmi. Aztán rá írok, hogy akkor jön? 10 perc múlva írja, hogy nem mert nem végzett....

Én meg bementem betegen is, hogy lássunk egymást de ő még arra sem veszi a fáradságot, hogy egy sms-t írjon vagy chaten ahol beszélünk (telóról tudna még ott is írni), ahogy meg volt beszélve hogy 3- kor ír.

És még utána ő jön a kifogásokkal ,hogy hát ő úgy volt vele gyógyszerért amúgy is bemegyek és ha végez utolér, meg mikor írtam,hogy nem erről volt szó,hanem arról,h ír 3-kor azt mondta "dehát most végeztem",meg csak akkor vette észre mennyi az idő,mikor küldtem az sms-t,utána meg jött a nyalizós duma, hogy ő nem akarta azt,hogy betegen utazzak mert tudja,hogy rosszul vagyok,meg ő csak jót akart,látni akart mert hiányzom neki,meg ha ezt tudja ,akkor szabit vesz ki.


Azóta nem beszélek vele,mert ha már most ezt teszi mi lesz később?! Meg oké,végezze a dolgát (már ha egyáltalán az ügyeit intézte s nem vmi másik nőt..)de van telefon a világon és még vár egy rövid sms-t írhatott volna hogy nem jó,s akkor én is maradtam volna még otthon ,majd legfeljebb ma taliztunk volna.



2014. márc. 14. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Elég hisztis vagy.Csoda,hogy a pasid nem vágott ki egyből.

Milyen hozzáállás az,hogy elvárod,hogy munka után vagy helyett még téged kísérgessen ide-oda.

Elmész-elintézed-kész.

Megbeszéltek egy másik napot amikor mindketten ráértek.

Nem tudom mit kell ezen bonyolítani.

(Amúgy meg illik a dolgozó emberhez igazodni egy kapcsolatban,szerintem.)

Én nem haragudnék meg ezért. :)

2014. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
egy sms-t telleg irhatott volna, de irj neki, hogy talalkozzatok es bekuljetek ki :)
2014. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ez műbalhé. Nem kell minden mélyen leszívni. Így soha sem lesz tartós kapcsolatod.
2014. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De jó hogy az emberek apróságokon összetudnak veszni....
2014. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
az ügyeit intézte s nem vmi másik nőt...húú, itt nagy bajok lesznek a kapcsolataiddal
2014. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A srác dolgozik, és te várod el, hogy hozzád igazodjon? Ne már...
2014. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha a srác munka helyett hozzád igazodna, hamar kirúgnák őt a munkahelyéről...ezért kell NEKED igazodnod őhozzá, meg amúgy is egy ilyen kis csipp-csupp ügyön így behisztizel? Hát nem tudom, talán bennem van a hiba, de, ha ilyen hisztis párom lenne akkor nem bírnám sokáig a dolgot...de mindegy, nem ez a lényeg.


Oké, egy SMS-t dobhatott volna, de mi van, ha el volt havazva és még arra se volt ideje? Szerintem azért az ő szemszögéből is nézd meg a dolgot.


Egyébként itt már gondok vannak. Már felvetődött benned, hogy "másik nő" és ennyi, oda a kölcsönös bizalomnak, ő még talán bízik benned, de te már nem (akárhogy is próbálod majd ezt tagadni).


Ne érts félre, nem támadólag írom ezt, de azért nézd meg, hogy jogos-e, hogy így kiakadsz egy ilyen kis dolog miatt. :)

2014. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én egyet értek, hogy ha azt mondta ír, írjon megy-e!

A kérdező mondta, ha a pasinak nem jó, taliznak máskor, de ő mondta, hogy látni akarja. Ez miért hiszti? Inkább mondja, hogy most nem jó neki, vagy dobjon egy kikúrt sms-t, hogy ne várja a barátnője hiába.

Az exem is ilyen volt, már csak akkor szólt, hogy nem jön, miután már meg kellett volna érkeznie, pedig már jóval előre tudta, hogy nem jön, vagy még akkor sem szólt.

2014. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ekkora balhét tuti nem csapnék..


nem sértődnék meg csak rosszul esne..


megértem, hogy a munka fontosabb, így is kell legyen egy ilyen szituban, de, akkro ne mondja azt, hogy megy, de leginkább azt ne, hogy szól, ha mégis közbejön valami..

akármilyen munkából amikor látja hogy mi a helyzet tud jelezni


viszont te vagy a béna, hogy betegen nem ágyban fekszel, de leginkább azért, hogy indulás előtt nem hívtad fel..

tehát ha azt mondta 3 kor ír, és 10 perc múlva sem ír és fél4kor el kell indulnom, akkor a kettő közt felhívom (mert neki azért munkában másképpen telik az idő)


viszont ha te így is, úgy is bementél volna a városba (ha jól értem) akkor nem is értem, akkor tényleg felesleges hiszti...



a lényeg, hogy megbeszéljtek, és hogy ezentúl ha valamit megbeszéltek arra ő is figyeljen, mert neked fontos...


minőségi kommunikáció a nyitja mindennek

2014. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat reagálnék rájuk.


Én is dolgozom nem csak ő,ráadásul nálunk 'laza a póráz'.

És ha figyelmesen el lett volna olvasva amit írtam,mondtam neki,ha nem jó,nem baj,de Ő mondta azt,hogy jó és elintézi. Nem én erőltettem! És egyáltalán nem várom el,hogy munka helyett vagy után engem kísérgessen,de ha már egyszer vmit megígér tartsa már be vagy szóljon,hogy mégsem jó.

Egyébként 3 és fél 4 között is írtam neki de nem reagált és ekkor már rég nem volt a munkahelyén.

Ágyban voltam ,( előtti nap is)és direkt azért pihentem,hogy tudjunk esetleg talizni mert már előtte való nap is szóba jött a találka. És egyébként nem mentem volna be a városba.

Ez nem műbalhé csak hát azért rosszul esik.

Ha ez hiszti egyesek szerint legyen ha attól jobb a közérzetük,de párszor ő is behisztizett ha vmi nem úgy alakult ahogy ő képzelte. De persze ugye az természet mert ő férfi... Elnézést nem tudtam.

Írtam is,hogy oké ha dolga van de akkor ne ígérgessen ha tudja nem tudja betartani.

2014. márc. 14. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!