Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szakitottam, megbántam? Ki volt ilyen helyzetbe?

3 napja szakitottam a baratommal.. Csomot vitatkoztunk, belekotott mindenbe volt hogy 1-2 napig nem is beszeltunk aztan en voltam a hibas hogy nem kerestem..az utobbi idoben az alakomba is belekotott, meg hogy unalmas ez a kapcsolat..ezert hat memondtam neki hogy hagyjuk egymast..1 napig nem is keresett aztan elkezdett hivogatni masodpercenkent irogatott(de csomoszor akkor is csak csunyakat, hogy pl.: dogoljek meg vagy epp sz*jha vagyok) visszairtam neki tok nyugodtan hogy hagyjon..de utana is csak irt irt es irt..ezekre mar nem irtam vissza..aztan jottek az uzenetek h csomo minden csak ugy irt hogy erezzem szarul magam, de hogy enis csak rosszat adtam neki

Ugy jott le hogy ram akarja kenyszeriteni a szakitast..most buntudatot erzek e miatt,hogy szakitottam vele :( neki en vagyok az elso kapcsolata, lehet hogy mast is ki akar probalni..

Szeretem igazabol.. De nemtudom hogy mitcsinaljak..jon a nyar es unatkozni fogok..nincse penzem igy a barataimmal nem tudok elmenni nagyon ide oda.. Felek h megbanom ezt a szakitast mert nincs olyan tarsasag aki eltudja velem felejtetni..

Mit csinaljak ?

2 eves kapcsolat volt (mind a ketten 18 evesek vagyunk)

Kerlek valaszoljatok,koszonom

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, kapcsolat

2014. márc. 16. 14:55  Privát üzenet  

A válaszok
QueenRavenna nevű felhasználó válasza:

Inkább örülnöd kellene, hogy megszabadultál tőle!

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2014. márc. 16. 14:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De felek h vele jobb let volna a nyar mint hogy itthon unatkozzak.meg hat szeretjuk egymast csak sajnos ez a sok vita :(

# 2/5Időpont 2014. márc. 16. 15:00 Privát üzenet
Rékcsi nevű felhasználó válasza:

Diákmunka???? Aztán go bulizni, ezt a barmot meg szard le jó magasról...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2014. márc. 16. 15:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:) koszonom a valaszokat:)

# 4/5Időpont 2014. márc. 16. 15:16 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Logikus. A lehet unalmasnál a szar és megalázás tényleg jobb.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2014. márc. 16. 15:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy fiu akivel mar jartam. Sokszor szakitottam vele ezt megbantam. Hogyha o most egy masik lannyal jarna engem megolne a feltekenyseg. Azt gondolom, hogy mar nem szeret. De...
Szakítottam vele, de megbántam. Ő már nem akar békülni. Mit tegyek? :/
Szakítottam a párommal, hogy teszteljem mennyire érdeklem?! Már megbántam és félek, hogy nem fog keresni. Felhívjam én?
Megbántam, hogy szakítottam! Mit tegyek?
Tegnap szakítottam a barátnőmmel, ma egész nap nem tudtam kiverni a fejemből, és úgy érzem megbántam. Visszafogadhat még?
Fél éve szakítottam a barátnőmmel, de megbántam, van esélyem nála újra?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!