Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnátok olyan álmokat mesélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan álmokat mesélni, amiben?

Figyelt kérdés
amiben egy számotokra fontos személy szerepel, szerelem, családtag, közeli barát, és intenzív érzést váltott ki belőletek? vagy maga az álom, vagy az illető jelenléte?Lehet szexuális tartalmú, vagy halál, vagy bármi, ami megmaradt, hallgatlak...

2014. márc. 17. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked miért fontos ez?
2014. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meghalt anyám. Öngyilkos lettem és megtalált. Meghalt öcsém. Stb...
2014. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az #1nél ott a pont.
2014. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
inspirációs gyakorlat. nem szoktam álmodni, viszont van egy feladatom ezzel kapcsolatban, ezért közvéleménykutatok.
2014. márc. 17. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyanyám meghalt pár éve, de már többször is álmodtam azt, hogy nem is halt meg, felkelt a koporsóból, mert csak aludt, meg elnézte az orvos, vagy a temetésén nem is ő volt a koporsóban és ott állt oldalt velünk, stb.
2014. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lánnyal szoktam mostanában álmodni. Semmi extra nincs benne, csak elvagyunk. Boldogan kelek fel, majd letörök mint a bili füle, mert rájövök, hogy Ő nincs az életemben. :(
2014. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyszer azt álmodtam, hogy meghaltam (számítógépes játék-szerű környezetben lelőttek), és jöttek oda a barátaim segíteni de már késő volt, és én meg megkönnyebült voltam, és az utolsó erőmmel megkértem az egyik barátomat h mondja el xy-nak, h szerelmes voltam belé, majd az utolsó szavam végül a nagy Ő neve volt .....


ugyanezzel a szerelemmel kapcsolatban többször is álmodtam, legtöbbször azt, h megláttam őt és ilyen szívrohamot éltem át kb. :D


meg még több érdekes álmom is volt, mert rengetegszer megjegyzem őket

2014. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg volt párszor olyan is, hogy a már nem élő nagymamámat hirtelen megláttam az utcán és kiderült, hogy még nem is halt meg, és aztán újra találkozunk meg ilyesmi. :(
2014. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!