Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki szeretnék békülni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretnék békülni a volt barátnőmmel, de hogyan?

Figyelt kérdés

két hete szakítottunk, azaz ő velem, ugyanis nekem nagyon sok rossz összejött, elvesztettem a munkámat, összeomlottam lelkileg, haza kellett szüleimhez költöznöm az albérletből, ugyanis nem tudom miből fizetni. így nem tudtam neki megadni, amit elvárt egy férfitól. tudjátok, magabiztosság, függetlenség a szülőktől, szex, anyagi biztonság, stb. nagyon szeretem ezt a lányt, nemsokára 1 évesek lennénk, mit tegyek? most az elérhetetlen jégkirálynőt játssza (így mondják?), ki van kapcsolva a telefonja, facen sem válaszol, stb. kicsit messze lakik (ő pécs, én siófok), de ez nem volt akadály köztünk. szerintetek hogy lehet egy lány szívére hatni ilyenkor? tudom, hogy ő is szeret engem. annyi közös szép emlékünk van, és már tervben volt az összeköltözés is. tudom "keressek mást, annyi lány van" de ez nem ilyen egyszerű. ő az első, akivel el tudnám képzelni az életemet, a családja is nagyon megkedvelt engem. én 28 vagyok, ő 27 ha ez számít valamit itt a kérdés feltevésnél. munkakeresés folyamatban, 3 állásinterjúm lesz 2 nap alatt, meg bevállaltam diplomás létemre segédmunkát is. nekem nem büdös a kétkezi munka ugyanis!


köszi előre is a segítséget!



2014. márc. 19. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább keress magadnak egy olyan barátnőt, aki akkor is veled van, ha épp rosszak a körülmények, és nem csak akkor, amikor van pénz és minden happy.
2014. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pécsi vagyok, és ne haragudj, de az itteni csajok mind hülyék :D Ha pedig elhagyott akkor, amikor a legnagyobb szükséged lett volna a támogatására, akkor nehogy még te könyörögj neki, hogy fogadjon vissza... Neki férfi kellett volna, hát legyél FÉRFI. Állj a talpadra, szedd össze magad, ha látja, hogy egyedül talpra álltál, úgyis vissza fogja könyörögni magát... akkor pedig eldöntheted, hogy kell-e, vagy normális lány után nézel.


Én átéltem ugyanezt, csak nekem hozzácsapódott még az is, hogy mivel munkám miatt nem tudtam bejárni, egyetemen áttettek fizetősre. Ekkor hagyott el exem. Teljesen összeestem, fél évig azt se tudtam, mihez kezdjek. Utána elhúztam Németországba melózni, egy év után hazajöttem, és lám, bepróbálkozott az ex...

2014. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyetértek az utolsóval. Most egy kis időre jegeld a dolgot, szedd össze magad, állj talpra. Ha nem keres, akkor pár hét múlva keresd meg te, érdeklődj, hogy hogy van stb.
2014. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem biztos, hogy a lány azért hagyott el, mert anyagilag megzuhantál. Nem lehet, hogy a külső okok miatt depressziós és elviselhetetlen lettél? Nem nyavalyogtál állandóan? Mert ha valaki férfiatlanul viselkedik a nehézségek közepette, azt egy ideig el lehet viselni, az ember próbál segíteni, de ha hosszabb ideig fennáll, és reménytelennek tűnik a változás, akkor valóban fajulhat az elviselhetetlenségig a dolog.

Te pedig a saját szemszögedből úgy láthatod, hogy az anyagiak miatt hagyott el, nem veszed észre, hogy állandóan csak panaszkodtál, keseregtél, stb.

Nem biztos, hogy így van, ez egy tipp, csak a történetnek van egy másik oldala is, és lehet, hogy ő így látja.

2014. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ebben van igazság. Igen, összeomlott a jövőképem, haza kellett szüleimhez jönni, és 28 éves létemre ők tartanak el. Gondolhatod, hogy a férfi büszkeségemnek ez hogy esik. Igen férfiasan bevallom, hogy összezuhantam és lehet volt nyavajgás is. De holnap megyek felvételizni az egyik multihoz szalag melletti munkára, abból talán el tudom tartani magam. Tudom, hogy ez "ciki" diplomásként, de nekem nem büdös a kétkezi munka!
2014. márc. 19. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, az a lényeg, a saját szempontodból is, hogy tegyél egy lépést előre. Onnan még mindig pályázhatsz folyamatosan a képesítésednek megfelelőbb munkákra. De ha már teszel egy lépést előre, és lesz fizetésed, biztos jobban fogod magad érezni.

Az a lényeg, hogy ne ragadj le azon a munkahelyen. Mindig próbálkozz tovább, akkor is, ha már ott lesz a lábad alatt a "szilárd" talaj.

Legyél optimista, fogsz találni jobbat is, és legyél optimista és határozott a barátnőd előtt is. Nem arra biztatlak, hogy színészkedj, mert mindenki megzuhanhat egy kicsit, és egy kapcsolatnak ezt ki kell bírnia egy ideig, de hosszabb távon kell, hogy az ember változzon, és felcsillanjon valami remény meg optimizmus, erő. Hogy a lány is lássa, hogy ha együtt valami nagyobb nehézségbe ütköztök, te nem rettensz meg, kitartasz, és harcolsz folyamatosan, lépéseket teszel előre, hogy megoldd a helyzetet. (Mert tudat alatt ezt keresik a nők, egy férfit, akire mindig lehet számítani, mert lelkiekben is erős)

Na drukkolok :)

2014. márc. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!