Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szakítás után mikor van az a pont, amikor a szakító fél "hátra arcot" csinál?

Vagyis úgy érzi, hogy neki mégis a volt párja kell. Mégis őt szereti és vele szeretne lenni. Mi körülbelül 1 hónapja szakítottunk, viszont mindennap látjuk egymást mert egy munkahelyen dolgozunk. Eddig levegőnek nézett. Az előző héten vidéken dolgoztam ő pedig a központban maradt, emiatt nem találkoztunk. Amikor visszajöttem a hét elején hirtelen éreztem. (Tán női megérzés?:) ) hogy érdeklem. Láttam is, hogy figyeli mit csinálok, hangosabban beszélget/nevet, ha a közelében vagyok és ha abban a társaságban vagyok, amibe ő is épp belép akkor már engem is figyelembe vesz(létezés szempontjából). Szerintetek lehetséges, hogy megfordult benne valami? Ez a megérzés lehet reális? Veletek történt már ilyen? Részletes válaszokat is szívesen fogadok. (Ezelőtt 1 évig voltunk együtt volt egy szakítás, szintén az ő részéről utána pár hónapig megint együtt és most 1 hónapja külön)

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, ex

2014. márc. 19. 15:03  Privát üzenet  

A válaszok

Hát hajnalban!

mert: hajnalbaaaan még a nap is máááás Értsd meg fájna a szakítááááááás"

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. márc. 19. 15:14 Privát üzenet

Ez olyan mint a gyász. Először nem bírod felfogni hogy ez történt, majd rohadtul dühös leszel. Aztán eljön a legrosszabb fázis amikor eszedbe jutnak a szép dolgok és megfordul a fejedben, hogy visszafogadod, elölről kezdtek mindent. Aztán depis leszel, hogy fogsz-e valakit helyette találni, végül pedig belenyugszol.

Az mindenkinél változó, hogy mikor következnek el ezek a szakaszok, de ezen az emberek 90%-a átesik. Ti most a harmadikban vagytok.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2014. aug. 18. 19:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az első fogam ferde (hátra fele pont úgy hogy az alsó fogam mögé zár be), de a fogam fehér. Nem merek nyitott szájjal mosolyogni (csak néha ha nagyon nevetek), mert félek, hogy...
Én a Gróf Széchenyi István Műszaki Szakközépiskolába szeretnék majd felvételizni is nincs sok már hátra. Mennyi pont a minimum amennyivel körülbelül felvesznek a suliba?
Pont most állok szülés előtt (talán 2 hetem van hátra) és kijött az aranyerem azt hiszem, nagyon kínosnak érzem! Mit tehetnék?
Tegnap 16ho kisfiam jaccot a terheslabdammal es hatra esett es pont ugy h a fejecskeje az iroasztal labtamaszra koppant, lett is pup, siras es kb.3cm piros csik. Hanyas nemvolt,...
Az ilyen tetkó (csak dőlt betűk) ugyanitt hogy szép: ha az írás előre vagy hátra néz? Bal oldalamon lenne, pont mint a lánynak, csak más betűtípus, toll nélkül.
Vki meg tudná nekem mondani ponontosan, h hol tudom meg nézni vagy meg érdeklődni a T mobile pontjaim összegét. Tehát, h mennyi va! Am aranykártyás vagyok és azt írja, h 1690 van...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!