Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mikor van az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mikor van az a pont, amikor a szakító fél "hátra arcot" csinál?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy érzi, hogy neki mégis a volt párja kell. Mégis őt szereti és vele szeretne lenni. Mi körülbelül 1 hónapja szakítottunk, viszont mindennap látjuk egymást mert egy munkahelyen dolgozunk. Eddig levegőnek nézett. Az előző héten vidéken dolgoztam ő pedig a központban maradt, emiatt nem találkoztunk. Amikor visszajöttem a hét elején hirtelen éreztem. (Tán női megérzés?:) ) hogy érdeklem. Láttam is, hogy figyeli mit csinálok, hangosabban beszélget/nevet, ha a közelében vagyok és ha abban a társaságban vagyok, amibe ő is épp belép akkor már engem is figyelembe vesz(létezés szempontjából). Szerintetek lehetséges, hogy megfordult benne valami? Ez a megérzés lehet reális? Veletek történt már ilyen? Részletes válaszokat is szívesen fogadok. (Ezelőtt 1 évig voltunk együtt volt egy szakítás, szintén az ő részéről utána pár hónapig megint együtt és most 1 hónapja külön)

2014. márc. 19. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát hajnalban!


mert: hajnalbaaaan még a nap is máááás Értsd meg fájna a szakítááááááás"

2014. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a gyász. Először nem bírod felfogni hogy ez történt, majd rohadtul dühös leszel. Aztán eljön a legrosszabb fázis amikor eszedbe jutnak a szép dolgok és megfordul a fejedben, hogy visszafogadod, elölről kezdtek mindent. Aztán depis leszel, hogy fogsz-e valakit helyette találni, végül pedig belenyugszol.

Az mindenkinél változó, hogy mikor következnek el ezek a szakaszok, de ezen az emberek 90%-a átesik. Ti most a harmadikban vagytok.

2014. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!