Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hiányzik a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a barátom, de mérges is vagyok rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, Ő 17. Októberben jöttünk össze, az egész kapcsolat nagyon jó volt, soha sem veszekedtünk, sokszor találkoztunk, mindig jókat beszélgettünk és semmi bajunk sem volt egymással. Két hónapig tartott az egész, és egyszer csak közölte velem, hogy szünetet akar. Azt mondta, hogy ez a szünet a vizsgaidőszak miatt kell neki, és hogy van egy lány, aki megzavarta, és már pletykák is vannak róluk, hogy együtt járnak, de a fő ok a szünetre a tanulás. Ezzel nem is volt túl sok gondom, elfogadtam ezt a döntését, persze én nem akartam a szünetet, de beletörődtem. Lassan már három hónapja tart a szünet, én pedig kezdek beleőrülni, annyira hiányzik. Sok pletykát hallottam arról a lányról, akivel elméletileg járt pár hétig, de ezek szerintem tényleg csak pletykák, lehet, hogy naiv vagyok, de hiszek a barátomnak, mivel előre szólt, hogy már beszélnek róla. Egyik nap összefutottunk és úgy döntöttem, hogy rákérdezek, hogy mikor lesz végre vége a szünetnek, mivel már hiányzik, és úgy gondoltam, hogy két hónap elég volt már neki is, erre meg azt mondta, hogy májusig nem tud pontos időt mondani… Ez nekem nagyon rosszul esett, mivel már két hónapot is alig bírtam ki nélküle, nem gondoltam, hogy még májusig várnom kell. Újabban minden szombat délután együtt vagyunk, mivel közös barátaink vannak, és így együtt megyünk szórakozni, de már az is elég rossz, hogy ennyiszer látom, de jelenleg mégsem vagyunk együtt, nem ölelhetem meg, nem csókolhatom meg. Néhányan azt mondják, hogy ha igazán szeretem, akkor hiszek neki, hogy tényleg csak a vizsgaidőszak miatt van ez az egész, a pletykákat elengedem a fülem mellett, és májusig várok rá. Valaki szerint pedig pont, hogy túl hiszékeny vagyok, és észre kéne vennem, hogy másik csajjal kavar, és a szünet az csak a szakítás jele. Nem tudom, hogy mit csináljak, nekem szükségem lenne rá ezekben a hónapokban, most pont egy olyan rossz időszakon megyek keresztül, amikor a lelki támogatás rengeteget jelentene tőle. Mit tanácsoltok?

15/lány



2014. márc. 22. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Téged aztán könnyű átverni. Ez a szünet kamu duma. Egy normális ember nem tud napi 16 órát tanulni, hogy másra nincs ideje (de ezek szerint a srácnak igenisvan ideje bulizni).

Valószínűleg tetszik neki a másik lány, de nem 100%, hogy össze tud vele jönni. Ha nem jön össze, akkor maradsz Te.

2014. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél szamár a ló helyett. Dobd ki.
2014. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
a vizsgaidőszak max 6 hét. keresne, ha fontos lennél neki.
2014. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tényleg naiv vagy. A vizsgaidőszak nem fél év.. December-január, illetve május-június a vizsgaidőszak, és általában nem is tart ki 2 hónapig, hanem kicsit azért rövidebb a diákoknak. Egyébként, nem bántásból mondom, de szerintem, ha szeretne, és fontos lennél neki, még a vizsgaidőszak mellett is lett volna ideje rád. Láttam én vizsgaidőszakban kapcsolatot, ahol mindkét félnek vizsgaidőszak volt, mégis meg tudták oldani, hogy találkozzanak, beszéljenek. Nem annyit, mint régebben, de legritkább esetben is 2 hetente találkoztak, megbeszélték a dolgokat stb. és telefonon tartották a kapcsolatot.


Arról nem beszélve, hogy akinek igazán fontos vagy, az tudja, hogy valami nincs rendben, és melletted van a bajban, támogat. Én ezt nem tudom elhinni, szerintem ennek annyi. Ez így nem kapcsolat.


De egyébként milyen vizsgaidőszakról van szó? Ha 17 éves, még érettségi előtt áll, tehát nem is egyetemista.

2014. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

értem :/ hát akkor azt hiszem, ennek vége

persze tudtam én is, hogy ennek nem így kéne lennie, de nyilván reménykedtem benne, hogy még szeret, mivel én szeretem őt. :/ ma estefelé úgyis találkozunk mivel megint együtt megyünk szórakozni a haverokkal, hát akkor meg is mondom neki, hogy mivan.

2014. márc. 22. 09:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen ki jár egyetemre????

mellesleg én még decemberben úgy vettem fel a vizsgákat, hogy az elején letudjam kb 3-max4 hét alatt, de közben át kellett variálnom, mivel kiderült, hogy nem bírom hogy 2 hétig ne lássam a barátomat.

2014. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne inogj meg. Biztosan fog még hitegetni. Ennek semmi értelme, hogy talonban tart ha nem lenne más. Ezzel megaláz
2014. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hogy milyen vizsgaidőszak azt nem tudom pontosan, mert nem ugyanabba a gimibe járunk, és nem is érdekelt annyira a többiek vizsgaidőszaka, hogy utánanézzek, de ezt decemberben mondta nekem és azt mondta hogy még egészen májusig nem tud pontos időt mondani....
2014. márc. 22. 10:02
 9/15 anonim ***** válasza:

kamu!! jol kihasznált téged sajnálom :(( mutasd meg neki bosszúból miből faragtak és szard le őt!

Ha valaki szeret valakit,vizsgaidőszak miatt nem dobja ki...megőrülne annyira hiányoznál neki..képtelen lenne arra hogy ne veled legyen..ja és bulizni meg elmegy??pff

2014. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

figyi, tényleg nem akarlak megbántani, de ez milyen kapcsolat (volt)? ugyanabba a gimibe jártok, és ő a vizsgaidőszak miatti tanulás miatt kért szünetet? drágám, vizsgaidőszak az egyetemen van, a gimiben nincs. és mi az, hogy nem érdekel mások vizsgaidőszaka? valaki másnak a vizsgaidőszaka miatt kért időt a srác, vagy saját maga miatt? ha pedig maga miatt, akkor az az ő vizsgája és igenis rád is tartozik, már ha egy pár vagytok. most vagy én vagyok hülye és nem értem ezt az egészet, vagy te vagy nagyon naiv.

beszélj vele!! hihetetlen, hogy a problémák nagy része abból adódik, hogy az emberek nem kommunikálnak, de így van! kérdezd meg tőle, hogy mit akar, és döntsetek. ne húzd mert ez így csak neked szenvedés. különben is az egész egy hülyeség. A párommal túl vagyunk egy érettségin és egy vizsgaidőszakon, és az egyik legnehezebb egyetemre járok. és nem szeretjük egymást kevésbé. szóval csak keményen és tökösen járj utána, és ne magadat emészd otthon!

2014. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!