Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szakítás?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottam a pasimmal, mert már régóta nem szeretem, de csak most mertem elmondani. Már az is baja volt, hogy telefonba mondtam el, élőben meg látszott, köpni-nyelni sem tud.. Aztán írogatott, magyarázatért, mert tényleg hirtelen jött ez gondolom, én nem akartam ezzel törődni, úgyhogy e-mailben írtam neki, hogy szeretem de azért már inkább ne legyünk együtt. Akkor ennek vége lett, most az a baja, hogy 1 hét sem telt el, én meg lájkoltam képét, meg ismerősnek jelöltem (törölt), meg, hogy el akarok menni hétvégén egy oszttársa szülinapjára az ő társaságával.. Nem értem ezek a dolgok őt miért zavarják? Rosszul csináltam valamit?

2014. márc. 31. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

megbántottad, ezért kerüld. a facebookos dolog nagy hülyeség volt. ilyenkor békén hagyjuk a másik felet!

a te barátaid is ott lesznek a szülinapi bulin? ha igen, akkor nyugodtan elmehetsz, mert a "te bulid" is. ha nem, akkor lefogadom, hogy hiúsági indokból keresed a társaságát az exednek. hogy lásd, hogy szomorú nélküled. ebben az esetben megvan a véleményem.

2014. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Kívánom, hogy veled is csinálja ezt az a srác, akiért oda vagy. Akkor majd megérted, milyen tetü módjára viselkedsz most. Mindenki visszakapja az élettől azt amit mások ellen elkövetett.
2014. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, nem igaz, hogy mindenki úgy jár, ahogy megérdemli. ezért van olyan sok emberi roncs, mert úgy érzik, hogy beleraktak mindent a munkájukba, a kapcsolatukba, és mégse lett jó vége.

bőven elég lesz, ha kérdező átgondolja, és ezen túl empatikusabban viselkedik. én bízom benne.

1.

2014. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig így van. Mindenki visszakapja egyszer. Ha nem most, hát később.
2014. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!