Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el? Az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Az első férfi az életemben, az első aki szeretett igazán, elhagyott. Hogyan zárjam le ezt magamban?

Figyelt kérdés
Egy évig voltunk együtt, fél évet együtt éltünk, és bennem egyre erősebb volt a kötődés, szerelem felé, benne pedig - mint utóbb kiderült a szerelem gyengült, majd egy veszekedés alkalmával elhagyott végleg. Én vele szerettem volna leélni az életem, és egyszerűen csak az üresség ami maradt. A barátaimmal, elvagyok úgy ahogy, próbálom magam elfoglalni, de az üresség, és a kérdés, hogy MIÉRT, az mindig bánt. Hogyan felejtsem el, hogyan tudatosítsam, hogy elmúlt, és vele már nem leszek?

2014. márc. 31. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt is ugyanez..F
2014. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács! Ne becsélj vele egyáltalán, amíg jól nem leszel. Ne nézegsd a profilját, ne kérdezősködj utána. Sírd ki magad jól, menj el bulizni, idd le magad ahányszor csak kell, kezdj új dolgokba, új sport, új hobbi akármi. De ne csavarodj be! Legyél társaságban sokat.
2014. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre sajnos nincsenek praktikák, de hidd el az idő segít. Azt nagyon jól teszed, hogy probálod elfoglalni magad, ezáltal is elvonni errol a figyelmed! Itt a jóidő, menj a szabadba futni, ez kikapcsol es feltölt, szerintem mindenképp kicsit jobb kedvre derít. Fel a fejjel, idővel jobb lesz!! :)
2014. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan már... szerintem a lelked mélyén te magad is tudod hogy soha nem szeretett...ha szeretett volna, akkor veled lenne, nem hagyott volna el. Az igazi szerelem nem múlik el és nem múlik el úgy egyébként soha. Csak a fellángolások....amik ugye nem érzelmi alapúak, hanem a kémia....fizikai vonzódás...stb. Sokan összekeverik a két dolgot.


Gondolj rá úgy, hogy nem ő volt az igazi, és nem érdemes miatta keseregned. Adj magadnak 1 hetet. Sírj amennyit csak akarsz ez idő alatt, gyászold meg. Aztán vegyél egy nagy levegőt, és rázd le magadról ezt az egészet. Járj el, ismerkedj másokkal. Ez a legjobb gyógyszer. És még azt is megtalálhatod aki valóban szeretni fog téged:) Hidd el. Tapasztalat.

2014. ápr. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 1. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!