Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy legyek túl ezen a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl ezen a szakításon? A többi lent!

Figyelt kérdés
Egy hete dobott a barátnőm, jövő héten lettünk volna 1 évesek. Nagyon hirtelen jött, törölt, tiltott mindenhonnan, pedig 2 hete még összebújva andalogtunk. Rottyon vagyok lelkileg, és már a munkahelyemen is kérdezték, mi van. Hogy tudnék ezen túl lenni? Szinte minden gondolatomban Ő jár. És már foglaltam asztalt, meg vettem Neki meglepetést az 1 éves fordulóra. 29/F A lány 27.

2014. ápr. 1. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ez így. A szeszélyes emberek már csak ilyenek.
2014. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Némileg hasonló cipőben járok, az ilyen emberektől hányingerem van, akik így egyik napról a másikra eldobják a másikat, és teljesen törlik az életükből. Az egy dolog, ha esetleg elmúltak az érzések, attól még lehetne ezt másképp kezelni, hogy a másik félnek is könnyebb legyen.


Én egyből hívtam a legjobb barátomat, és nem szégyenlem, férfi létemre elsírtam a bánatomat. Ez rettentően jól esett. Kiadni mindent, utána meg idővel valamivel jobb lesz, az első 1-2 hónap nehéz. Velem ez több mint 4 hónapja volt

2014. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kolosszus22 ***** válasza:

A nők már csak ilyenek, egyik pillanatról a másikra leszarják, hogy te mit érezhetsz vagy mit tettél addig értük és kivágnak az életükből. Nem voltak előjelek, elég gyanús, hogy másik pasira váltott.

26F

2014. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kolosszus: Ez minden, csak nem felnőtt embertől elvárható viselkedés. :( Sajnos életem legszebb emlékei kötnek hozzá. Eléggé depis volt a lány, mikor megismertem, de sok gyengédséggel és odafigyeléssel átsegítettem rajta. És most ezt érdemlem? :(
2014. ápr. 2. 09:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltak kis előjelek, de csak annyi, hogy mindketten követtünk el hibákat a kapcsolatban. De bíztam benne, hogy felnőtt ember módjára meg tudjuk beszélni, helyre tudjuk tenni a dolgot.
2014. ápr. 2. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!