Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van jó kedvem ha meglátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van jó kedvem ha meglátom?

Figyelt kérdés

Az exemrol van szó én szakitottam vele mert már nem szerettem. Egy kis ideje nem vagyunk egyutt, de joban vagyunk. Ha meglátom jo kedvem van mindig. Tegnap vele mentem hazafelé és autobuszoztunk. Mellette ultem beszélgettunk, olyan furcsa érzés rámjott, hogy fuh. Jo kedvem lett, hogy láttam. A csaj mindig rendes velem, szerintem még szeret. miért van mindig jo kedvem tole ?

17F 16L



2014. ápr. 4. 17:47
 1/1 liza6789 ***** válasza:
azért mert gondolom nem azért szakitottál vele mert nem volt jo fej és ezért még mindig szeretsz vele lenni. nálunk is ez van mert mikor meglátom és beszélgetünk, akkor elvagyunk meg minden és ezért csak barátoknak vagyunk jok :) meg még biztosan érzel kötődést iránta ha jártatok és ezért szeretsz vele lenni:)
2014. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!