Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esély a kibékülésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély a kibékülésre ezek után? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2 hét múlva lennénk együtt barántőmmel egy éve, de múlt héten szakítottunk. Azaz Ő küldött el engem.

Nagyon szép, boldog kapcsolatunk volt, de januárban közölte, hogy már nem érez szerelmet, meg van mikor nem is érzi jól magát velem. Akkor leültünk megbeszélni mindent, mert követtem el pár hülyeséget. Összebújva sírás lett a vége, és úgy nézett ki, megoldódik minden. Azonban múlthéten elkezdte, hogy nem veszi fel a telefont, facebookon meg tőmondatokban válaszolt, ami nem az Ő stílusa. Ez pont hétvégén volt, meg akartam vele beszélni, hogy találkozzunk (én BP-n, ő Oroszlányon lakik), de nem vette fel a telefont. Vasárnap este arra lettem figyelmes, hogy minden velem kapcsolatos dolgot törölt a face oldaláról. Kb minden létező (a kapcsolatunkhoz nem tartozó dologokat is) törölt, arra a dátumra visszamenőleg, mikor először randiztunk.

Aztán elmentem hozzá személyesen (leautóztam Ororszlányra, pedig utálok vezetni), de ki sem jött a házból, az apját küldte ki, hogy küldjön el engem. "Az Eszter nem kíván veled találkozni, menj haza kérlek"


Na ezt az érést senkinek sem kívánom, főleg így levezetni 100 km-et. Mikor hazaértem megpróbáltam felhívni, a 10. próbálkozásra sikerült is, mikor közölte: "Nem akarok veled beszélni, a kapcsolat utolsó fél évébe nem is voltam veled boldog, csak sajnáltalak elküldeni" és rámb*szta a telefont.


Szóval ezek után remélem megértitek, hogy nagyon rosszul esett a dolog, azóta nem is beszéltünk, nem is keresett, írtam neki SMS-t, de nem reagált. Most olyan, mintha a szívemből kitéptek volna egy jó nagy darabot, valamint mély depresszióba estem. Az, aki a mindenem volt, kitörölt teljesen az életéből, mindenféle normális magyarázat nélkül. Visszanézve a közös képeket, nem úgy nézett ki, mint aki boldogtalan. Nagyon gáz, hogy visszamenőleg ezt próbálja bemagyarázni.


Korábban nagyon megértő volt velem a lány, sok-sok szép közös élményünk volt, sok helyen jártunk, és rengeteget andalogtunk. Teljesen egymás élete része lettünk. Mint valami valóra vált romantikus film. :)


Van még valami esély? Nem múlhat el csak úgy el egy ilyen szerelem, főleg ha nagyon boldogok is voltunk. Rottyon vagyok nagyon azóta. :( Ürességet érzek, és keserűséget. 27/F Ő egy évvel fiatalabb.


Még ezt a megántást is meg tudom neki bocsátani, mert nagyon szeretem és túl sok szép közös emlékünk van ahhoz, hogy csak úgy kitöröljük egymást az életünkből.


Bocsi, ha hosszú voltam!



2014. ápr. 6. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hagyd elmenni és kívánj neki sok boldogságot az életben. :)

Az, hogy már nem szeret, nem jelenti azt, hogy régen se szeretett és hogy a közös emlékek semmisek. De már nem szeret.


Tényleg, legyen gerinced. Köszönd meg neki neki ezt az egy évet, aztán ne keresd többé.

2014. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te mindent megtettél!!A lány egyszerűen hülye mert elhagyott egy ilyen rendes fiút...tudom hogy mondani könnyű de szerintem hagyd a fenébe...mondom mindent megtettél amit csak tehettél de Őt ez nem érdekli..szerintem ezek után már nem fogod tudni meggyőzni és úgy gondolom nem is érdemes..Ha szeretnéd még kiönteni a szíved valakinek akkor írj, szívesen meghallgatlak :)
2014. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a csaj egy szívtelen, gonosz nőszemély, csak megjátszotta a jó kislányt, és mikor már nem állt az érdekében a kapcsolat, jól beléd rúgott. Azzal akit szeretünk NEM viselkedünk így!
2014. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legokosabb amit most tehetsz,hogy békén hagyod.Ha szeret még,keresni fog,bár ha azt mondta hogy már nem volt veled boldog,akkor elmúltak az érzései.
2014. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kitudja mi van itt, mert én azzal a lánynal hasonlóan jártam (aki már a feleségem), de tök normálisan közölte, hogy elmúltak az érzései. Persze magam alá kerültem, de nem törölt ki az életéből ilyen megalázó módon. Egy idő után ő keresett meg, és megtárgyaltunk minden félreértést, és 5 éve boldog házasságban élek Veled. De itt ez a csaj nagyon bunkóparaszt módon tudatta. Gondolom saját maga sem biztos az egészben, és "indokot" keresett.
2014. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*akarom mondani vele :)
2014. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Őt pont, hogy kedves, értelmes lánynak ismertem meg. Mintha kettős személyiség lenne: Az egyik normális, mosolygós, bújós, a másik meg ott rúg belém, ahol tud.
2014. ápr. 7. 08:36
 8/8 anonim válasza:
Ha szakitok,en is ilyen vagyok. Ez a masik felnek baromira fajhat,de akkor,amikor ez van,valahogy az a logikam,hogy jobb neki is,ha kemenyen es visszafordithatatlanul qkozlom a dolgot,hogy remenye se legyen,es nem kontaktalom h elfelejthessem. Es valamiert neha ilyenek is kijonnek,hogy nen volt boldog stb,ezzel igazabol magan segit. Ja meg azzal is megkonnyiti a sajat dolgat,hogy nem beszel veled. Mert igy nincs akkora lelkiismeret-furdalasa. Nem mondom h megertem meg jol csinalja,de van ilyet tipus,ettol o meg kedves,ha ugy iasnerted meg.(en is csinaltam mar tobbszor is ilyet,megis,milyen keves vagyok,haha) na de amugy komolyan.. minel kevesebbet konyorogsz annal kevesbe utaltatod meg magad,probald meg elfelejteni,est komolyan gondolja.es tudom h neked lezaratlannak tunik a dolog,o ezt nem erzi mert sokat gondolkodott rajta,veled meg csak kozolte es fogadd el..ebbe nem gondolt bele.. Sajnallak :/ en ezt ma kaptam vissza az elettol es tenyleg nem finom erzes...ha akarsz dumalni ,nyugodtan irj,nekem teljesen ismeros a sztori..tobbszorosen
2014. ápr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!