Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy meglévő kapcsolatban visszavágytatok az exhez?

Figyelt kérdés
Meddig működött így az újjal? És mi lett a vége? Előre is köszi a válaszokat! :)

2014. máj. 17. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen visszavágytam,de azért mert nem lett rendesen lezárva a dolog.Csupán az ex egyszerűen nem keresett többé.Már féléve voltamaz új párommal és még mindig sokat gondoltam rá,amikor írt sms-t...(gondolom azért,mert az akkori csaja elhagyta v ilyesmi).Onnantól kezdve egyre csak rosszabb lett,mert mégtöbbet gondoltam rá. Többször láttam az utcán is nagyon messziről,majd egyszer egy villamoson is voltunk.De én akkor az akkori párommal voltam és úgy tettem,mintha nem látnám őt.

Végül jó sok idő telt el,mire szakítottam a párommal,és az exszel felvettem a kapcsolatot.Kisebb bosszút álltam rajta :)

2014. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Soha....nem öltözködök a szennyesből.
2014. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!