Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? MEgcsaltam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? MEgcsaltam és most elakar hagyni?

Figyelt kérdés
32/f vagyok 7 éve vagyunk házasok a feleségemmel akit szeretek, de megcsaltam már többször. Sok nővel de sose volt komoly csak szex(bár az egyikkel hónapokig szexkapcsolatban éltem) Most rájött (csak 4 nőről tud) és elakar válni. Már el is költözött egy barátnőjéhez a fiúnkkal (4 éves) ezért ne szóljátok le mert ő fair módon úgy akarta,h két napot van nála kettőt nálam. De én egyedül nem tudnék mit kezdeni egy 4-évessel. Na de nem ez a lényeg. A lényeg, hogy már ügyvédet is szerzett és meg is van beszélve, hogy mikor írnánk alá a papírokat. Jó állása van mindkettőnknek az ügyvédem azt mondta, hogy nem fog lehúzni, mindent igazságosan osztunk el... ezzel nyugtat. De a válás hol igazság? Igen megcsaltam, de házasok vagyunk! Ezt nem teheti, hogy csak így elvál!!! Milyen férfi az akit elhagy a felesége? Micsoda nő az aki csak úgy otthagyja a férjét? Szerintetek, hogyan kerüljem el a válást?

2014. máj. 19. 17:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az azért komoly, h csaltad jobbról balról és még te vagy felháborodva, h válni akar :D Megérdemled.
2014. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de férfiként mondom, hogy teljesen megértem a feleséged.

Ha nem tudtad kordában tartani a szerszámot akkor megérdemled.

2014. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A szex elég komoly dolog.

32 évesen hogy lehet ennyi eszed?

Ennyi idősen már tudni kéne vállalni a felelősséget.

Megcsaltad, és elhagy, így jártál.

Nem fogod tudni megakadályozni a válást, de meg is érdemled.

Hogy milyen nő az, aki otthagyja a férjét, miután az megcsalta? Nos, egy okos, értelmes nő, aki tiszteli magát.

Milyen férfi az, akit elhagy a felesége, mert megcsalta? Szánalmas.

2014. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

ha megcsaltad és neki nem fér bele akkor sajnálom, de nincs más választásod mint elfogadni.


de gondolom kamu a kérdés.

na további szép délutánt

2014. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Noydra ***** válasza:
100%
Te kit nézel hülyének? :D Ilyen hülye senki nem lehet :D
2014. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én is beadnám adott esetben a válókeresetet. Örülj neki, hogy korrektül intézi a dolgot. És hogy nem tudsz mit kezdeni egyedül egy 4 évessel? Felnőtt ember vagy! Tudod, ismerek olyan férfit, aki özvegyen maradt kisgyerekkel. Fel tudott nőni a feladathoz. Ne kezdj el hisztizni, hanem vállalj felelősséget. A te döntésed volt, hogy nem tartod magad a házassággal járó feltételekhez, akkor a következményeit is tudd viselni. A lényeg, hogy ne a gyerek igya meg a levét.
2014. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
elég komikus az írásod, hát hülye vagy, csak úgy? megcsaltad b4szod és ez házasság nem valami r4tyi nyitott kapcsolat. te egy degener4lt ret4rdált állat lehetsz , csodálom hogy lehet családod, de a nőről is megvan a véleményem, gondolom te vagy a pénzes faszi aki nem is néz ki sz4rul de egy bunkó f4sz és a kis feleség aki meg nem dolgozna de van egy pénzes faszija aki félrekefél, ugye eltaláltam? :D mert ha igen akkor veszek egy lottot :D
2014. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem, sztem nem kamu, tényleg léteznek ilyen hülyék :D
2014. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Amikor feleségül vetted, akkor azzal kinyilvánítottad, hogy onnantól csak és kizárólag vele létesítesz szexuális kapcsolatot, vele kötöd össze az életed és hűséges leszel. Erről szól egy házasság, egyebek mellett. Te ezt sokszorosan megszegted, megalázva ezzel a feleséged és még ezek után van pofád itt fröcsögni, hogy hogy hagyhat el? Ehhez nagyon vastag bőr kell a pofádra, már bocs!

És még finom voltam. A hűség jelent neked valamit? Szerintem azt sem tudod, mit jelent.

2014. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ordít róla, hogy kamu.
2014. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!