Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után van még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsu0515 kérdése:

Szakítás után van még értelme beszélgetni?

Figyelt kérdés
Egy ideje már benne volt a levegőben a szakítás mindkettőnk részéről. Én szeretem de meg kellett tennem, mert nem voltam vele boldog és ő sem volt az. Most megtörtént és beszélni akar kettőnkről. 1 évig voltunk együtt..sok mindenen átmentünk már ennyi idő alatt és nem értem miről akar mg beszélni?! Azt mondta érzelmei vannak, nem azt hogy szeret, szóval a kettő nekem nem ugyanaz..van-e értelme még bármiről is beszélni, hiszen ő és én már külön vagyunk?

2014. máj. 22. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs!
2014. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Megszoktátok egymást, így egy ideig még hiányoztok egymásnak, aztán szépen lassan ritkulnak a társalgások, míg egyszer csak elmúlnak.
2014. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ez mindenkinél máshogy van nekem pl olyan is volt hogy szakítottam valakivel azóta meg az egyik legjobb barátom lett és nagyon sajnálnám ha nem tartottuk volna a kapcsolatot annak ellenére hogy már nem járunk
2014. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs!
2014. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak magaddal szúrsz ki mert nehezebb lesz továbblépni. Én minden exemmel azonnal megszakítottam minden kapcsolatot. Volt aki akart barátságot. Visszautasítottam. Volt olyan is hogy számot kellett cserélnem mert fél évig se unta meg a zaklatásomat az illető, pedig sose vettem fel a telefont, és az smseire se válaszoltam. 28N
2014. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!