Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg igaz, hogy el fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy el fog hagyni ez a gyönyörű lány, ha talál jobbat? Igaz, hogy nem lehet megfelelni a nők elvárásainak?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy modell szépségű, okos, sikeres lánnyal. Ezzel szemben én nem vagyok sem jóképű (fura fejem van és sovány vagyok), semmi pénzem nincs, és félénk is vagyok kicsit, és soha nem voltam még nővel.

A haverjaim azt mondják, hogy nem fogom tudni megtartani ezt a csajt, és, hogy legalább prostizni menjek el, mielőtt lefeküdnék vele, mert ha beégek, akkor rögtön elhagy.


Sokan ismerik ezt a lányt, és azt mondják, hogy nagyon durván válogatós, és azt a kevés pasiját, aki volt már neki, elhagyta elég hamar, ha nem feleltek meg neki.


...szerintetek?


21/F



2014. máj. 25. 19:15
 1/4 Noydra ***** válasza:
95%
Hát talán ne az alapján ítélj, amit kívülállók-nyilván-irigységből pletykálnak...
2014. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
És most ezt azért írtad ide ki hogy eldicsekedhess? Egészségedre.
2014. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
figyi ne legyenek önértékelési gondjaid, az taszitja a nőket, emg a problémáidat se vele beszéld meg míg nem kerültök igazán közel egymáshoz, amugy meg add önmagad ne menj prostizni, téged kedvel ezért van veled, ameddig így van akármilyen is vagy az ágyban akármilyen is vagy a valóságban te tetszel neki és szívesen van veled, ezt hidd el mert a leírtak szerint így van, szval ne filózzgass ilyeneken hogy nem vagy elég jó neki, csak légy boldog és tedd boldoggá :D
2014. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ismerd meg ahelyett,hogy mások rosszindulatú pletykáira alapoznál.Nyilván csak savanyú nekik a szőlő,ezért kárognak.
2014. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!