Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jo barátságban vagyunk,elég szoros,és bizalmas,amikor megismertük egymást még volt barátja de miután szakítotak,akkor én elmondtam neki hogy beleszeretem aztán azért beszéltünk tovább és egyszer szeret nagyon de ne járjunk meg ilyenek stb. most meg pl azt irta hogy csak barátként,én most komolyan nem értem már mi van most kamuzik vagy micsoda,én szeretem és várok rá de igy elég nehéz,most egyátalán várjak rá vagy mit csináljak már tényleg nem tudom:))15/F

2014. máj. 28. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg a hatterbe van egy masik fiu es arra kivancsi hogy az a masik fiuval sikerul e neki mert ha igen dob ha meg nem akkor maradsz atmeneti fiunak szerintem tartalek vagy nala bar ez csak az en meglatasom :) :(
2014. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sokszor mondja,hogy sok fiu hajt rá de ö nem kezd ki velük:)

de már nem értek semmit,de lezárni nem tudom:/

2014. máj. 28. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig az a válaszom, hogy tedd azt, amit gondolsz. Persze a döntés nem könnyű.

Ha elfogadod, hogy a mostani helyzetnél lehet rosszabb és jobb is, kérd meg, hogy döntsön, mert csak neked tesz rosszat.

Én mindenképp ezt tanácsolnám, mert ha magától nem dönt, akkor vagy barátként fogad, vagy valaki másra vár.

2014. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!