Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy feldolgozzam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy feldolgozzam?

Figyelt kérdés

Elhagyott mert 'nem elég jó hozzám'

'nem tudja megadni nekem azt amit megérdemlek'

'majd találkozok olyan srácokkal akik nyitott gondolkodásúak' (mert ő már 34 éves volt)

'nem tud szerelmes lenni mert nem tudja kizárni a korkülönbséget' (én 20 vagyok)


Nekem jó volt vele, én szerettem vele lenni, de ez nem számít. Mit tegyek, hogy ne csak üljek és sírjak egész nap? :(



2014. máj. 30. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
vodka válaszol
2014. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nincsenek barátaim akikkel kibeszélhetem, csak az anyukám. Dolgozom, de ott is folyton gondolkozom, és mindig azok jutnak eszembe amiket terveztünk meg beszélgettünk. Átverve érzem magam, mert minden olyan jó volt. Ismertem a családját, a barátait, az életét, és nem tudom felfogni, hogy ennek most vége.
2014. máj. 30. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mind csak duma volt a részéről, valószínűleg nem érzett irántad komolyabbat, vagy ha úgy érezte is valamikor, az már elmúlt és könnyebb kifogásokat keresni, mint ezt egyenesen megmondani. Személy szerint én ezt gyáva viselkedésnek tartom, de ez más kérdés.

A kérdésedre válaszolva: csinálj programokat, kapcsolódj ki, találkozz barátokkal/barátnőkkel, nagyon szép idő van, sétáljatok, fagyizzatok, vagy amihez kedvetek van, akár moziba is elmehettek ha van olyan film, ami tetszik. Ha kevésbé vagy szociális jellem akkor én a helyedbe megnéznék valami jó vígjátékot (tudom ajánlani a Családi űzelmeket :D), vagy olvasnék, az nagyon ki tudja kapcsolni az embert, ezen kívül én még tornázni és táncolni szoktam, ha kicsit negatívabb a hangulatom, ehhez tök jó videófilmeket tudsz találni a neten, ezeken kívül én még sorozatot is szoktam nézni.. hmm, hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem. :)


U.i.: Tudom, hogy sablonszöveg, de ne szomorkodj a srác miatt, minden okkal történik és utólag Te is be fogod látni, hogy jobban jártál.


Azt még megkérdezhetem, hogy meddig voltatok együtt?


21/L

2014. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 22L ***** válasza:
Én 22 vok a párom vagy volt párom vegülis még én se tudom...36.tegnap költöztem el tőle...hiányzik...de hidd el nekem hogy a korkülömbség kijönn egy idő után ja és 19.én lenne a 4.év furdulónk 1.5 évig laktunk eggyütt...
2014. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán... próbálj meg úgy állni hozzá, hogy semmi sem történik ok nélkül és fogd úgy fel, hogy új dolgokat kell nemsokára befogadnod, amihez elengedhetetlen volt ez a tapasztalat. 100%os ez a szakítás? Mennyi ideig tartott? Jót tenne szerintem, ha elkezdenéd kiírni magadból pl napló szerűen, hogy el tudd engedni... A legfontosabb, hogy gyászold meg, de aztán lélegezz fel és nézz körül, mert csak pozitívan fogsz tudni tovább lépni. Ha valami véget ér, mindig ott van a levegőben a szebb és jobb ígérete is...
2014. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolom 100%-os. Ha valaki nem szerelmes akkor nincs értelme együtt maradni főleg rövid idő után. Nem tartott sokáig de nem is ez a lényeg szerintem. Reménykedek gondolom még egy darabig, hogy hátha meggondolja magát, de az ő korában már gondolom olyat keres akivel leélheti az életét, családot alapíthat vele, és bár ha együtt maradunk én ezekben szívesen lettem volna a párja, de ha ő nem így akarta akkor nincs nagyon mit tennem.
2014. máj. 30. 17:00
 7/7 anonim válasza:

Sajnos hasonló cipőben járok én is...34 éves fiú vagyok a lány 19...

Imádjuk egymást és nagyon szeretünk együtt lenni,de a lány

nincs tisztában az érzéseivel,talán csak nem érti,hogy miért vonzódik egy nála jóval

idősebb fiúhoz.

Sajnos az édesapja sem nézi ezt jószemmel,annak ellenére,hogy a köszönésen kívül még nem is nagyon tudtunk beszélni...

Most ott tart az ügy,hogy kényszerből megszakítunk egymással minden kapcsolatot..Ennek okai,hogy ő még kb 6-7 évet suliba jár és az édesapja szerint a gyerekvállalás miatt ez nekem már gáz lehet hiszen akkor már 40 leszek...,

érzelmi válsága,ill ,hogy ő még csak most kezd igazán élni és nem akar magához láncolni...

Szóval a végeredmény így két sérült lélek

2014. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!