Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megéri? Fájdalmas lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri? Fájdalmas lesz?

Figyelt kérdés
barátommal ma szakítottam,mert már 3h ónapja nem mondta hogy szeret, nem mutatta ki,hát baratságot ajálotam ha nem változik meg, de én a szívem mélyén azt reméltem hogy azt fogja mondani hogy szeret és hogy megváltozik, de nem ő nem akar, meg leszünk mit barátok? fog működni?

2014. máj. 30. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel te szereted, nem hiszem, hogy fog működni, és igen, nagyon fájdalmas lesz.
2014. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, de egyetértek az elsővel. Csak ne kezdj el nyomulgatni, fogadd el, hogy vége van. Ez van, keress mást.
2014. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!