Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet olyan barátnővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyan barátnővel kezdeni, aki maga se tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudja mit akar, ha valamit kitalál, akkor meggondolja magát később, magától nem képes dönteni.


Szeret cseszegetni, meg lehordani másokat, hibáztatni is szeret.

Ő nem tud dolgokat elvégezni, de mástól elvárja, és ha nem kapja meg, kiosztja a másikat.


Ilyen típusú barátnővel mit lehet kezdeni? Ha szóba hozom, hogy ilyen, akkor elkezd hibáztatni engem, meg beállít szemétnek, hogy én a hibáit emelem ki benne, pedig csak tényleg segíteni akarok neki. Hiába mondom neki, csak a rosszat látja, nem a segítőkészséget, és mellé még lehord.



2014. jún. 21. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Fuss!
2014. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lábad se érje a földet.
2014. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a problémám a barátnőmmel. Ő tudja mit akar, csak mivel önbizalomhiányos így azt úgy próbálja megoldani, hogy mindenből a maximumot akarja kihozni és ha valami nem jól sül el, akkor depi lesz és magát meg a környezetét hibáztatja. Szerencsére az anyja pszichológus és egy ideje már nem olyan komoly a problémája, mint amekkora volt, mikor megismertem. A helyedben próbálnék vele megértő lenni és nem visszaszólni. Ha nagyon komoly, akkor viszont sajnos csak a szakítás jöhet szóba, akármennyire rossz is. Egyszer kell eljutni a közelébe és rájöhet, hogy akar-e egy kicsit megváltozni, vagy hagyja az egészet a francba.
2014. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja igen, önbizalom....

Ha baj van, próbálom megnyugtatni, hat is, de később, meg azt kapom tőle, hogy mégis rombolom. Ne kérdezzétek, hogy, mert nem tudom.

Tényleg rám ver már mindent.

2014. jún. 21. 15:16
 5/5 anonim válasza:

3-as, mintha magamat látnám...


hát én mint lány, sajnos nem tudom elképzelni, hogy milyen érzés lehet, mikor valaki így viselkedik velem...


A párkapcsolatunk elején én súlyos depressziós voltam, állandóan ordítottam a párommal stb, fogalmam sincs hogy bírta ki velem az első fél évet... azóta meg nekem van bűntudatom, hogy hogy bántam vele, de azóta is jóban vagyunk... mondjuk ahhoz hozzá kellett szoknia sajnos (dolgozom a problémán) hogy hirtelen haragú vagyok, mondjuk ő is, szal orditunk egyet, aztán megyünk tovább...


hogy miért hibáztat, valószínűleg a jóindulatú kritikát is támadásnak veszi... itt azért komoly torzítások vannak nála is... amiket jó lenne kicsit kikezelni... viszont erre valószínűleg nem megy majd neked egyedül...szakember stb... gondolom ha ezt megemlítenéd, akkor is kiborulna...


nekem mondjuk sokszor segít, hogy a párom fog engem és szembesít a hülyeségemmel, és hisztizhetek / hisztizhettem akár mennyit, megvárta, és addig igyekezett amíg be nem láttam, de persze nem volt velem soha durva vagy ilyesmi...mondjuk pl egyedül voltunk otthon és fogta előadta a problémát....



NEm vagy köteles elviselni, de ha pl segítesz rajta és boldogok lehettek lehet megéri bíbelődni egy kicsit...


21/L

2014. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!