Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időt kell hagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt kell hagyni magunknak a szakítás után?

Figyelt kérdés

Szeptemberben szakított velem az exem, nagyon durván, és brutális, hogy miket csinált, hogy visszakapjon (követett, zaklatta a családom, stb.).


Januárban maradt abba végleg a viszonyunk, innentől már nem keres. Én nem tudom azóta sem túltenni magam az egészen, ami történt. Ugye most már mindjárt július van, szóval ez már több, mint fél év, még mindig sírva kelek-fekszem. (pedig próbálom lekötni magam, dolgozom is, tanulok is, szórakozom is)


Mennyit várjak még a pszichológusig, vagy nem is tudom, mennyi időt adjak magamnak még szerintetek? vagy már ez is sok?


26N



2014. jún. 23. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
minden az agyban kezdődik. Az agy csodákra képes. Ha akarod tovább tud léptetni
2014. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyéni, nekem két év kellett


26/f

2014. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem értem. miért szakított, ha utána vissza akart kapni?

te vissza szeretnéd "kapni" őt? vagy miért vagy emiatt letört?

2014. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az első kérdésre a választ én sem pontosan tudom: külföldön volt, úgy érezte, nem szeret már, de mikor hazajött, megint úgy érezte, hogy kellenék. de én már nem tudtam benne bízni soha többé.


én nem akarom őt visszakapni, csak ami történt, nem tudom feldolgozni, mintha összetaposták volna a világomat benn vagy ilyesmi.

2014. jún. 23. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:

lehet még mindig szereted, ha nem tudod emészteni.

ha már nem vagy szerelmes, talán ismerkedj nyitott szívvel.

idővel beforrnak a sebek hidd el! egy új szerelem talán még fel is gyorsíthatja :)

26 évesen még nagyon fiatal vagy, légy boldog és ne szenvedj egy volt kapcsolat miatt még ha nehéz is

2014. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a vőlegényemmel szakítottam 20 évesen. Az nagyon csúnya volt.... utána nekem 2 év kellett, hogy feldolgozzam azt ami akkor történt, meg úgy a kapcsolat nagyobb részében... Pasira se akartam nézni utána....


2 év után kezdtem el randizgatni, ismerkedni. Ez újabb 2 évet jelentett, közben volt 3 rövidebb kapcsolatom is. 1-2 hónaposak voltak. Ezek nem viseltek meg, rögtön elkezdtem ismerkedni utánunk. És most már 4 éve a férjemmel vagyok együtt.


Mindenkinek más, hogy mennyi ideig tart túllépni a dolgokon... De ha bármikor úgy érzed nem megy tovább, keress fel egy szakembert.


28/N

2014. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sokszor éreztem már azt, hogy nem megy tovább, meg hogy na most megkéselem magam, de aztán mégis csak fekszem tovább. :/ Valahogy olyan nyámnyila dolognak tűnik ez a pszichodoki...
2014. jún. 23. 20:40
 8/10 anonim válasza:

a késelést nem szabad SOHA választani.

talán csak a ragaszkodás miatt érzed magad rosszul, meg azért, mert akit szerettél és bíztál benne, megbántott.

soha ne törj meg. mondogasd magadban (ha máshogy nem megy), hogy túl vagy rajta. egy idő után beválik. de csak akkor mondogasd, ha eszedbe jut ő. lehetőleg töröld ki az agyadból és ne gondolj rá egyáltalán.

csakis azt éred el vele, hogy teljesen beszürkül az életed. mosolyogj sokat, mégha fáj is. nem szabad kimutatni az érzéseket. RAGYOGJ! :) minden sokkal jobb lesz, ha elhiteted magaddal, hogy te igenis nem vagy kibukva miatta, hiszen csak egy pasi, aki kidob, aztán meg csak variál.

nem szabad szomorúnak lenni miatta.

2014. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, annyit; nincs konkrétan ilyen intervallum
2014. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"nem szabad kimutatni az érzéseket."


azért ez elszomorító, hogy te ezt így látod és eszerint élsz...

2014. jún. 25. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!