Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pont az 1. évfordulónk előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont az 1. évfordulónk előtt 2 héttel szakított telefonon, normális?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hét múlva lettünk volna egy évesek, egymással töltöttük a hétvégét, voltunk a Balatonon, rendbe volt minden. Erre tegnap este szakított velem telefonon, és visszamenőleg mindent a fejemhez vágott. Többek közt azt, hogy a rózsaárus cigányt elhajtottam, mikor odajött miközben kajáltunk egy helyen a Petőfi sétány mellett, meg pl hogy Pesten nem vittem el ebédelni (csak szendót vettünk, mikor felmentem elé) stb, stb.


Úgy búcsúztunk el, hogy már most alig várjuk a péntket, mikor újra találkoztunk. Van köztünk 150km és mindketten dolgozunk.

Lányok miért nem lehet normálisan szakítani?

Most rottyon vagyok lelkileg, a munkahelyemen is sírógörcsöt kaptam. Mit rontottam el, hogy ezt kaptam? Mindig gyengéd, figyelmes voltam a lánnyal.


27/f



2014. jún. 25. 10:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
És neked ilyen lány kell aki problémázik azon hogy elhajtottad a rózsaárust vagy nem vitted el ebédelni? Ébredj már fel, hogy te jártál jobban hogy vége
2014. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

4 éves évforduló előtti este, msn-en bejelentette hogy megcsalt...


Nem áll meg az élet, kapd össze magad, majd kihevered

2014. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Figyu, ezért a csajért nem kár. Szedd össze nagad. Nincs semmi gond! Megszabadultál egy idióta csajtól. Ennyi történt. Persze szar értés eleinte, de pár nap és jobb lesz.
2014. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Telefonon nem szokás szakítani.Úgy tűnik ez a lány már annyira sem tisztelt,hogy személyesen közölje.Csak kihasznált(ilyen hülyeségeket a fejedhez vágni?)Felejtsd el,keress olyat ki megbecsül és önmagadért szeret,nem csak a pénzedért.
2014. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne szar érzés? A családja is imádott engem, mindig jól éreztem magam náluk, és én már terveztem, hogy az ősszel meglesz a lánykérés is. Szüleim is befogadták. Túl sok szép emlék köt hozzá. :(
2014. jún. 25. 10:25
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Többinek igaza van. Örülj, hogy még időben lelépet a ribi. Amúgy ekkora távolság mellett, tuti, hogy másra is rendre rákéreckedett :P Dugni-jobbra, kefélni-balra fun dolog, jó ha van egy hülye, aki szórakoztat ha unatkozik...de most már egyszerűen megunta. Nem vesztettél semmit, inkább nyertél egy kis tapasztalatot és visszakaptad annak a lehetőségét, hogy megcsalás nélkül találj normális nőt!
2014. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Költőnő? ***** válasza:
lehet, h úgy tűnt minden faja, de aki ilyet megcsinál h telón szakít, hááát...
2014. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a műsor része. Ha te nem csinálsz programot majd ő
2014. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Igen, persze az is probléma hogy szakított, de a főbb dolog az, ahogy tette. Ilyet egy korrekt ember nem csinál, nem bántani akarom, velem is volt már ilyen, igaz nekem facebookon írta meg a lány.

A szép emlékek felidézésekor próbálj meg arra gondolni, milyen volt amikor beszéltetek telefonon, hidd el idővel ez el fogja halványítani az emlékeket.

Minden jót!

2014. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Figyelj,nem volt beléd szerelmes.Fogadd el.És neked sem ő volt az igazi, ha ez megtörtént!!!


Lépj túl és éld az életed.

2014. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!