Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem normális, hogy így viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem normális, hogy így viselkedem szakításkor?

Figyelt kérdés

Lehet mert tisztelem a lányokat, illetve nem r*bancnak tekintem az összeset, valahogy belémlett nevelve, hogy hogyan kell velük viselkedni, tisztelettudóan , kedvesen, normálisan stb.


Dobott a barátnőm, akit szerettem, és elkezdett engem fikázni, hogy ez nem volt jó , meg az, én meg normális hangnemben szóltam vissza, megforgattam az állításaiba, belezavarodott, majd az tűnt fel neki, hogy miért vagyok "nyugodt".


Azon gondolkoztam, hogy lehet túl jól viselkedtem, és nekem is lekellett volna őt hordani teljesen, ahogy ő tette velem, csak én ilyenkor nem ezzel foglalkoztam, hogy hogy keljek ki, hanem normálisan tudjak beszélni.


Fura, hogy így viselkedtem, vagy nekem is lekellett volna menni ilyen szintekre? Őszintén szólva lehet jobb lett volna, de valahogy a tartásom nem engedte.



2014. jún. 25. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, nem voltál annyira szerelmes.

Minél erősebbek az érzelmek, annál kevésbé maradsz nyugodt serintem.

2014. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen fiam ,te egy igazi úriember vagy ! Ezt várod tőlünk vagy mi a f*_zt akarsz ?
2014. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem így csináltad jól.
2014. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Erős érzelmek fűztek hozzá. De ne úgy képzeljétek el, hogy úgy voltam nyugodt, mint pl. msot ahogy írok.


Csak nem vesztettem el a fejem, hanem próbáltam emberileg viselkedni, attól függetlenül, hogy kiakadtam. Tehát nem orditoztam, meg szidkozodtam, de azért elmondtam, mit gondolok az egészről. Nem kezdtem el a lány sértegetését, meg szidását, pedig tehettem volna.


Csa érdekes, hogy máshol meg igazi veszekedésbe megy át, tánylrtörés stb.

2014. jún. 25. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így szakítottam még az exemmel. Teljesen nyugodtak voltunk mind a ketten, semmi vita. Nem vágtunk egymás fejéhez semmit, elmondtuk miért és ennyi.
2014. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is nyugodt voltam, addig a pontig, amíg meg nem tudtam, hogy megcsalt több emberrel is a kapcsolatunk végén. Na utána már nem voltam nyugodt...


Pedig előtte még fel is hánytorgatta nekem, hogy ő nem is érdekel engem és azért nem emelem fel a hangomat... közben csak arról volt szó, hogy igazából leszartam. Mindenki más mentalitású, bár az exem is valszeg jobban örült volna annak, ha kocsiba szállok, elmegyek hozzá és jól felpofozom.. úgyis most egy agresszív állattal jár.

2014. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy mondjam:)...nem pont ez lett volna a legjobb út, de normális ez is..ki, hogy reagál..szerintem kérj tőle bocsánatot, bármi is volt az téged minősít amit te cselekszel őt meg ahogy ő...:)
2014. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő sose kérne bocsánatot, ha meg én kérek bocsánatot, akkor sincs semmi.
2014. jún. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!