Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki hogyan tudta feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan tudta feldolgozni a legelső komoly kapcsolatát? Mikor szakítottatok? Ha meglátod mit érzel még? Érzel egyáltalán valamit? Mennyi idő volt még beletörődtél, hogy tényleg vége?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

- Hogyan dolgoztam fel? Nehezen. :D Azóta sem értem, hogy wtf volt az a kapcsolat.

- Mikor szakítottunk? 2011 elején (január vége/február eleje.).

- Mit érzek, ha meglátom? Ledöbbenek, hogy milyen csúf. :D Érzelmileg meg semleges.

- Mennyi idő volt, míg beletörődtem? Azonnal, mivel én szakítottam.

2014. jún. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz volt, de sikerült mert nem voltam szerelmes

Ha meglátom gyűlöletet érzek és fájdalmat (nem írom le, miért, hosszú)

Kb másfél hónap

2014. jún. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki hogyan tudta feldolgozni a legelső komoly kapcsolatát?

-Nehezen. Az első volt, és olyan békésen váltunk el, hogy még mindig szerettük egymást.


Mikor szakítottatok?

- Kb 7 hónapja.


Ha meglátod mit érzel még? Érzel egyáltalán valamit?

- Nem haragszom rá. Az a típus vagyok, aki nem felejti el, hogy szeretett valakit. De nem szerelmet érzek már, csak az emlékek adnak egy kis kapcsot.


Mennyi idő volt még beletörődtél, hogy tényleg vége?

-Nem olyan régen törődtem bele.

2014. jún. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még most is nagyon szerelmes vagyok bele, remélem soha nem jön szembe az utcán, főleg nem másik pasival mert nagyon rossz lenne :(((
2014. jún. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ki hogyan tudta feldolgozni a legelső komoly kapcsolatát?

Eljártam bulizni és hogy elfelejtsem annyi emberrel kavartam amennyivel csak tudtam... De még így se sikerült... Mindig talàlkoztam fiúkkal hátha valamelyikkel más lesz... Sokáig nem találtam olyat... De mostani barátommal boldog vagyok :)))

Mikor szakítottatok? 4 hónapja

Ha meglátod mit érzel még?kiugrik a szívem a helyéről és múltkor rám jött a sírhatnék.

Érzel egyáltalán valamit? Mindig is fogok érezni valamit iránta mert vele veszítettem el... És kötődöm hozzá...

Mennyi idő volt még beletörődtél, hogy tényleg vége? mivel kihasznált hazudott stb.... Ezért én szakítottam szóval hamar beletörődtem de most is szó volt róla hogy összejövünk de nem akarom mert nincs értelme :)))

17/L

2014. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-Mikor?

2014. március 19.

-Ha meglátom?

Van köztünk 100 km, de tök véletlenül megláttam a 3-as metrón. A szívem majd' kiugrott

-Érzek?

Sajnos igen, mikor együtt voltunk, úgy éreztem hogy megtaláltam a másik felem

-Mennyi idő még beletörődtem?

4 hónap...



A lány azt mondta, hogy részéről elmúlt a szerelem, és még meg is bántott, nagyon. Becsmérelte a férfiasságom, a viselkedésem, a szokásaimat. Pedig mikor rendben volt, nagyon boldogak voltunk.


26/f

2014. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

aki még nem tette túl magát rajta, sajnálom :/


várom a további válaszokat :)

2014. jún. 27. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!