Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés
Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van de,a volt barátnőmmel 3évig voltam együtt és kb 3-4 napja letiltott facerol,megkérdeztem unoka tesojat és neki azt mondta hogy örökre el akar felejteni és hogy neki más tetszik.de egyszerűen nemtudom elfelejteni fáj hogy csak így semmi indok vagy legalább beszélte volna meg velem,valaki azt mondja hogy megfog még keresni valaki azt hogy nem.fog mert elakar teljesen felejteni,szerintetek?Valami tanács hogy eltudjam engedni? Mert nehéz:(

2014. jún. 27. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. És törődj bele.
2014. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom kezdett átmenni zaklatásba a dolog. Hagyd a fenébe lesz jobb
2014. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De beszélni se tudok vele,mert ugye letiltott...de én szeretem :( és fáj hogy mással akar lenni,csókolózni,szeretkezni stb
2014. jún. 27. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!