Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne a megoldás? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy érdekes problémám. A barátnőmmel lassan 2 éve vagyunk együtt. Szexuálisan sosem tudtam kielégíteni. Általában hamar elmegyek(ha őt kényeztetném nyelvvel az fáj nrki amint hozzáérek a csiklójához:S). Ha odafigyelek a rekordom fél óra. Igaz akkor nem is bírok végig hajtani. :) Na mindegy. Az a baj, hogy fél éve nem is szexeltünk egyáltalán. Ő Tavaly év végén volt orvosnál és vmilyen gombás fertőzésre kapott kúpot és mondta, hogy majd én is menjek el dokihoz. Azóta nem voltam. Gumiban sem szeretné csinálni. Én szeretem de az elmúlt 1-2 hétben ha meglátok egy lányt aki tetszik az utcán....Hát erősen beindulok rá. Meg többször volt már hogy majdnem szakítottunk, de aztán mégis együtt maradtunk. Neki én vagyok az első és az jutott a eszembe, hogy azért nem szakít velem mert én egy kényelmes megoldás vagyok a számára. Kiismerte minden hülyeségemet és nincs kedve új pasival végigzongorázni azt amit velem.Meg egyedül sem szeretne maradni. Mondta már azt is ha jobbat talál nálam akkor szakít velem szal ne féltékenykedjek, úgyis jelzi ha olyan férfi kerül a közelébe aki neki tetszik és jobban kell ő mint én. Mit tegyek? Szerintetek elmenjek dokihoz? Szakítsak vele? Annyi még hozzátartozik a sztorihoz, hogy korábban sokszor csináltuk gumi nélkül. Szóval lehet én is elkaptam tőle, csak nálam nincsenek tünetek. :S De attól még a gumi mehetne. Tanácstalan vagyok.

2014. júl. 4. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Üljetek le beszélgetni.
2014. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyet mondana nekem a bnőm: Mondta már azt is ha jobbat talál nálam akkor szakít velem szal ne féltékenykedjek, úgyis jelzi ha olyan férfi kerül a közelébe aki neki tetszik és jobban kell ő mint én. akkor abba a percbe kidobnám. miért vagy ilyen kreténnel még?
2014. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiismerte minden hülyeségemet és nincs kedve új pasival végigzongorázni azt amit velem.Meg egyedül sem szeretne maradni.

Üdv a klubbomban.Tehát hagyod,hogy "kihasználjon" (azért az idézőjel,mert egymás társaságát élvezitek,szóval ez csak kis szinten kihasználás)

A csaj ismeri önmagát egyáltalán? A fertőzés miatt nem csoda,ha esetleg elment a szexétvágya.2 év,és nem elégítetted ki? Az már nem feltétlenül a te problémád.Elégítse ki magát akkor.A csiklója miért fáj? annak nem fájnia kellene elvileg.Kényelmes megoldás? ne haragudj,de ez már nekem kicsit sok.Hasonló cipőben vagyok,csak nálunk nem is kíván a lány,pedig kielégíteni ki tudom egy aktus során 2-3 alkalommal.

Ha ilyet mondott,hogy jelez ha talál mást,akkor te is keress szépen mást,aztán jelezz neki,mert bármilyen jó ember vagy,bármit teszel:

-jobb nem leszel a szemében

-ennek értelme nincs

-van még jó pár lány a világon.Fiatalok vagytok még?

18/F

2014. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek másodikkal. De amúgy az orális szexnél , hogy csinálod? Mert ha csak úgy szimplán előjáték nélkül csinálod , még szép , hogy fáj neki
2014. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

,,Mondta már azt is ha jobbat talál nálam akkor szakít velem szal ne féltékenykedjek, úgyis jelzi ha olyan férfi kerül a közelébe aki neki tetszik és jobban kell ő mint én."


Hisz itt a válasz! Csak kihasznál téged, dobd amíg nem leszel teljesen papucs.

Hiába, hogy szereted, de ő nem, csak te vagy neki a mankó, hogy azért mégse legyen szingli.

Egy ri-bit sikerült kifognod.

19/f

2014. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A csikója érzékeny. Olvastam erről és sajnos több nőnél is van ilyen. :S Előjáték mindig meg volt. Belül nagyon is nedves a lány amikor még odakerültünk csak az fájt neki ha odaérek a nyelvemmel. Pedig tényleg finoman csináltam de igyis. :(
2014. júl. 4. 14:25
 7/14 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok ő 24.
2014. júl. 4. 14:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, valószínűleg meg foglak bántani azzal, amit mondok, de...


Hagyd a francba ezt a lányt! Világosan kimondta, hogy csak azért van veled, mert nem talált nálad jobbat, de csak addig marad veled, amíg le nem tud téged váltani... Egy komoly kapcsolatban egyáltalán hogyan gondolkodhat valaki ilyesmin? Nem azon jár az agyam, hogy minél hamarabb lecseréljem a kedvesemet, hanem hogy minél boldogabbá tegyem... Ő meg folyamatosan azt lesi, hogy mikor tud lecserélni téged?! Küldd el, szakíts vele, és mondd neki, hogy nem állsz az útjába, keressen nálad megfelelőbbet. (Aztán majd azt a srácot is cserélje le egy jobbra, és ismételje a folyamatot a végtelenségig...)

2014. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor tegyük tisztába a dolgokat! Fél éve összeszedett egy fertőzést...megkért rá, hogy menj el dokihoz. Miért nem mentél el? Elképzelhető, hogy összeszedte a suli wc-ben, fürdőben bárhol...szexeltetek, neked átadhatta. Lehet, hogy nincs semmi tüneted, de ha lefekszel egy lánnyal, neki simán továbbadhatod. A fiúk többségénél nincs tünet...tehát nem értem, mire vársz? Ciki elmenni dokihoz? Képzeld a nőgyógyász sem a legfrankóbb élmény, időről időre mégis elmegy minden normális lány. Ez egy alapvető dolog, ha van valami cumi, mind a ketten kivizsgáltatjátok magatokat. Nekem sem lenne kedvem ezek után szexelni veled. Na de ez csak a probléma egyik része...a másik az, hogy ha 2 év alatt nem sikerült kielégíteni, az azt jelenti, hogy egyikőtök sem veszi a fáradságot arra, hogy normálisan megbeszéljétek, kinek, mi esik jól, hol érjen hozzá, mennyire mélyen, mennyi ideig, milyen szögben...kommunikálni kell, különben ez van, ahol ti is vagytok...nem is értem, hogy húztátok eddig. Amit mondott, hogy ha talál jobbat, akkor lelép, az persze gáz, de már meg ne haragudj az egész kapcsolatotok az...úgyhogy vagy szakítsatok, vagy:

1. menj el orvoshoz, vizsgáltasd ki magad

2. mondja el, mi esne jól a szexben, és csinálj mindent úgy, ahogy ő kéri, ha ő sem tudja, kezdjen el maszturbálni, de gyorsan, akár előtted is!

3. mondjátok el egymásnak, hogy mit éreztek a másik iránt, és ha úgy érzitek, hogy alapvetően megvan még a szerelem, csak az elmúlt időszak rossz szexuális tapasztalatai miatt romlott meg az egész, de úgy érzitek van még értelme, akkor a fent említett dolgokon kezdjetek el gőzerővel dolgozni.

Sok sikert!

2014. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg. :) Én is gondoltam erre amit írsz. Csak rossz ez az egész. Mert szeretem(de jobban járok ha barátok maradunk). Fél éve nincs szex és így is kitartottam mellette. Mennyi olyan férfi van aki ilyet végigcsinálna? Szerintem a többség 1 hónap után vagy megcsalja vagy szakít vele. Viszont megfogadom a tanácsotokat. Úgyis itt a nyár. Majd eljárok csajozni úgy mint a régi szép időkben. :D Szóval megpróbálok így hozzáállni a dolgokhoz. Könnyebb mint sajnálkozni. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 4. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!