Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összejöttem osztálytársammal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem osztálytársammal, de szakítottunk. Hogy lehetne megoldani, hogy suli alatt ne idegesítsem fel magam rajta, a dolgain?

Figyelt kérdés

Összejöttem vele, szerelmes voltam belé. Azelőtt is jól megvoltunk, aztán a kapcsolat alatt kibújt a szög a zsákból.

Szemét volt, bunkó, nem érdekeltem, csak akkor, ha neki ebből előny származott, cseszegetett, kiderült, milyen is valójában.

Én próbáltam tenni, hogy jó legyen, de nem lett jobb, végeztünk. Aztán jöttek a bántások, ő szidott, aztán már nálam is elszakadt a cérna, de ő kezdte.


Szóval exbarátnőmmel eza helyzet. Közös óráink lesznek, mindennap látni fogom és nem szeretném, ha felidegesíteném rajta, meg nem jutnának eszembe a dolgai, amit a kapcsolat alatt el kellett viselnem sajnos miatta, meg azért utána is. Nem akarom, hogy befolyásolja a hangulatomat, a tanulmányi eredményet ez a lány.

Bár biztos idegesíteni fog, ha látom jól érzi magát, meg hiányozni a beszélgetések talán, meg a vele való dolgok, de ilyen úgyse lesz, hogy mi akár komolyabban, vagy 5 percnél tovább beszéljünk.


Tehát nem akarom, hogy tanulmányi eredmény, hangulatomat befolyásolja negatív irányba. Gondolom idegesíteni fog ő, ezért kérek tőlek segítséget, hogyan lehetne ezt megelőzni, hogyan nyugtassam meg magam?

Valami jó technika, relaxáló? Vagy menjek rá más osztálytársra? Mit kell? Segítsetek légyszi.


Suliváltás nem lenne jó döntés, most egy lány miatt ne kelljen már váltanom.


Bocs, ha hosszú lett, de várom az ötleteket :)



2014. júl. 19. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se menj rá más osztálytársra, pont emiatt!! Látom nem ismered a házi nyúlra nem lövünk mondást...

Csak hagyd figyelmen kívül, kerüld, max köszönj vissza, ha ő is köszön - ennyi.

2014. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De attól még látni fogom, és emiatt ideges lehetek.
2014. júl. 19. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy,mintha semmi sem történt volna!Ha a közelben van akkor vond el róla a figyelmedet pl.:beszélgess a többiekkel.Többet nem tudok mondani,mivel nekem még nem volt barátom...A lényeg,hogy légy természetes! :)
2014. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát,pont ezért nem szabad osztálytárssal kezdeni, később úgyis nézheted a képét a többi évben ha rosszul sülne el. Ha meg úgy teszel mintha nem lett volna semmi köztetek,az meg még gázabb. Ti lesztek a beszédtéma úgyis,szóval már mindegy. A hibáiból tanul az ember.
2014. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!