Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm? Egyszer oda van értem, máskor meg utólag telefonon hisztizik?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, de valami nem oké.... Múlt hétvégén is együtt voltunk, minden jó volt, de pár napra rá telefonon közölte, hogy ez és ez nem esett neki jól, meg ő úgy érzi, hogy nem tud engem szeretni, és tartsunk szünetet. De ma meg ő keresett meg sírva, hogy bocsássak meg neki. Csak sajnos ez már a 4. eset.


28 éves a lány, de pl smink nélkül csak 3 hónap után merte magát nekem megmutatni. Addig abban is aludt, reggelre elég furán nézett ki. :D


Meg mikor nálam van, mindig attól fél, hogy meglátnak a barátaim minket, és hogy mit fognak szólni...


4 hete mondta a lány, hogy ennyit még senki sem törődött, foglalkozott vele mint én, meg hogy mennyire biztonságban érzi magát. De erre rá pár napra akkor is jött a hiszti, hogy nem is érezte olyan jól magát. Én vagyok az első komolyabb kapcsolata, és még a hiszti ellenére is nagyon szeretem őt. De ha reálisan állok a dologhoz rájövök, hogy ez így nem fog működni.


Mitől lehet ez?



2014. aug. 3. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány vagy esetleg ő se tudja, hogy mit akar.
2014. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
jó a kérdés, de a 4. alkalom után csak rácsaptam volna az asztalra és elbeszélgettem volna komolyan ezekről meg hogy, hogyan gondolja elképzelni a jövőt. ez így elég érdekes.
2014. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Nő.. Mit vársz 1 nőtől..?

Örök rejtély hogy mikor mit akarnak..

2014. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De szeretem, nagyon. És nagyon sok közös élményünk van már, elég sok helyen voltunk együtt.


Ha egy "átlag" csaj lett volna, rég ki lett volna dobva, ezt elhihetitek.

2014. aug. 3. 14:57
 5/18 anonim ***** válasza:
te tudod. de ettől csak lehetne vele erről beszélni, hogy jó lenne felnőni nem úgy viselkedni mint egy 13 éves. a közös kommunikációt egyébként se célszerű hanyagolni.
2014. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Leültünk már ezt megbeszélni. És nem tudott rá épkézláb választ adni. Állítása szerint furcsa neki ez a helyzet, és nem szokta meg, hogy törődik vele valaki. De akkor sem kéne hisztizni. -.-
2014. aug. 3. 15:00
 7/18 anonim ***** válasza:
hát igen de ez meg ellentmondás, másképp viselkedik mint amit később mond. azért csak elgondolkodtatnám hogy szedje össze magát.
2014. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A csaj viselkedésére, és a miértekre is megírtad a választ ("smink nélkül csak 3 hónap után merte magát nekem megmutatni").
2014. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány + tapasztalatlanság + rossz példák/józan ész hiánya.


Én a helyedben leülnék vele beszélgetni még egyszer. Nem épkézláb választ kellene adni, hanem erről a hülye hisztiről leszokni. Szerintem nyugodtan mond meg neki, hogy téged mennyire _bánt_ a hisztije és bár nagyon szereted őt, úgy _érzed_, hogy ezt nem fogod sokáig így folytatni. És sokkal jobb lenne, ha normálisan, nyugodtan hangnemben és nyíltan(!) meg tudnátok beszélni a problémáitokat. Eddig sem haraptad le a fejét, nemde?

Nem árt, ha _érzelmekről_ van szó, azt jobban megérti egy nő, mint azt, hogy totál logikátlan, amit csinál.


"smink nélkül csak 3 hónap után merte magát nekem megmutatni." "mindig attól fél, hogy meglátnak a barátaim minket, és hogy mit fognak szólni" Ezek önbizalomhiányból adódó parák.


Az ilyen "hát ez nem esett nekem jól" hiszti, meg szerintem abból adódik, hogy milkalila gőze nincs, hogy kell egy párkapcsolatban problémákat megoldani. Alapesetben 28 éves korára az ember túl van már 1-2 komolyabb kapcsolaton és megtanult jól kommunikálni. Az is valószínű, hogy rossz mintákat látott. Rossz példákkal pedig viszonylag könnyen találkozik az ember lánya: anyuci, barátnők, a TV-ben, de ha megnézed egy női lap párkapcsolati tanácsait, azok is elég viccesek szoktak lenni. Sajnos arra meg nem mindenki jön rá magától, hogy ezek nem követendő példák.

2014. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Múlt hétvégén is együtt voltunk, minden jó volt, de pár napra rá telefonon közölte, hogy ez és ez nem esett neki jól, meg ő úgy érzi, hogy nem tud engem szeretni, és tartsunk szünetet. De ma meg ő keresett meg sírva, hogy bocsássak meg neki. Csak sajnos ez már a 4. eset."


Első körben meleg határozottsággal elbeszélgetnék vele.

Tartsd magad többre ennél! Szeretettel, de határozottan rákérdeznék, hogy mégis hogy képzeli, hogy ilyeneket mond, hogy "ő úgy érzi, hogy nem tud engem szeretni, és tartsunk szünetet."?!


Ha ebből rendszert csinál, akkor sajnos gáz van! Mondom tartsd többre magad ennél, nehogy már ilyenből rendszert csináljon! Ha ismétlődik, mondd meg neki, hogy "ne tegye"!


Ha nem ikerül fejlődnie (sajnos lehet), akkor sajnos lapát. Hidd el, inkább egyedül, mint egy zűrös-hisztis csajjal!

2014. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!