Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy ilyen jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen jól kezelem a szakítást?

Figyelt kérdés
Barátommal pénteken szakítottam.9 hónapig voltunk együtt.Nagyon szerettem őt.Mikor voltak köztünk nézeteltérések,azt nagyon rosszul viseltem.Mindig magamban kerestem a hibát.És próbáltam mindenben jó lenni,valamilyen szinten.Mikor volt,hogy el kellett utaznia egy hétre,akkor nagyon hiányzott,meg mindig tudni akartam mi van vele.Most meg abszolút nem is gondolok rá.Nem is érdekel,hogy mi van vele.Ez azért elég furcsa,nem?!

2014. aug. 4. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Rajtad majd később jön ki a dolog.
2014. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán megkönnyebbültél, hogy végre nem kritizál senki.
2014. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sosem kritizált!
2014. aug. 4. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt érzed, hogy szabad vagy és felszabadult, de idővel azért hiányozni fog, mert 9 hónap az elég sok idő szerintem.
2014. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mai világban már soknak számít.Szerintem nem olyan sok,nekem úgy tűnt mintha csak 3 hónap lett volna.Pedig minden nap szinte együtt voltunk.Kivéve mikor meló vagy ilyesmi miatt nem értünk rá találkozni.De akkor meg neten tartottuk a kapcsolatot.Amúgy szeretem őt,meg nincs vele bajom.De kettőnk közt ez így nem működik.Tudom,hogy ő is szeret,de néha van olyan érzésem,mintha leszarná a fejem.Persze ezt már mondtam neki,de nem nagyon változott semmi.
2014. aug. 4. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!