Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tehette ezt egy olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehette ezt egy olyannal aki szerette? :S

Figyelt kérdés
Barátnőm aki 21 éves 3 hónapja szakított velem 1 év után. A kapcsolatunk elején nagyon jól megvoltunk , nagyon szerettem, mindig jó voltam hozzá, sokat voltunk együtt. Mindig mondta hogy ő is szeret engem mert olyan jó vagyok hozzá, továbbá mondta hogy az előző barátja gyakran bántotta és hogy rosszul bánt vele de együtt volt vele 3 évig, ezért azt hittem ha jó leszek hozzá akkor megbecsül majd:S. A szakítás után kiderült hogy mielőtt nekem elmondta hogy szakítani akar velem már kb 3 hete összejött egy ismerősével a hátam mögött akinek azt hazudta, hogy velem már szakított, közbe még többször átjött hozzám a 3 hét alatt, együtt voltunk, és mondta hogy szeret én meg azt hittem minden rendbe van:S Aztán egyik nap rámírt hogy beszélnünk kéne rólunk. Ezek után annyit irt, hogy már nem úgy szeret mint azelőtt, és hogy nem akar már velem lenni és nem tudta megmondani az okot hogy miért nem szeret annyit írt hogy ne kérdezzem mert ő sem tudja. Én kérdeztem tőle, hogy van e más valaki a dologban de azt mondta hogy nincs. A szakítás után 3 nappal már kirakta, hogy kapcsolatban van ezzel az ismerősével... továbbá erre az ismerősére azt mondta még 1 hónappal a szakítás előtt ,hogy mennyire utálja őt és nem bírja a stílusát és hogy engem mennyire szeret, fontos vagyok neki. Én nem tudom földolgozni ezt az egészet, nagyon magam alatt vagyok azóta mióta ez megtörtént,nagyon megvisel lelkileg és idegileg is mert én nagyon szerettem őt, nem tudom magam túltenni rajta, nagyon oda voltam érte és nem értem hogy tudott ennyit hazudni, és így tönkre tenni engem. Egyszer dühös vagyok rá aztán meg még úgy érzem hogy még szeretem ,mivel nem tudom fölfogni hogy hazudhatott ennyit és hogy tehetett ilyen undorító dolgot:S

2014. aug. 4. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az volt a baj, hogy nem bántottad, nem bunkóztál vele. És ez hiányzott neki. Ezért ment ahhoz a másikhoz.
2014. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kiszámítható voltál és kontrollálható.

a "bunkót",vagyis a nem kontrollálhatót nem tudta kiszámítani ezért vonzódik ehhez,ahogy nagyjából minden nő.

ezért a "rendes vagyok" alapjaiban elhibázott szemszög.

2014. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben esik bárki dilemmába!Akkor most mi a jó?!,ha szeretsz?vagy ha piszok vagy?és letojod a másik lelkivilágát?

Sajnos most nagyon nehéz időszakod lessz,de NE!szeretettel gondolj a csajra!Gondolj arra hogy milyen számító dög és príma színész,kis haszonleső!Fel a fejjel és kitartás!

2014. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

velem ugyanez volt csak mikor vártam a buszt szakitás után hogy induljak hazafele, már ott sétált a másikkal

ilyenek ezek, ja és ez még csak 15 éves volt... de azért ne keseredjünk el, van kivétel:) majd lesz jobb is..egyszer csak

2014. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta nem tudok ismerkedni és úgy érzem hogy nem tetszik senki ,nem tudom mással elképzelni azt hogy most mással kapcsolatba legyek , mert úgy érzem hogy nem tudnám úgy szeretni mint őt :S Mindig ő jár a fejembe , hogy azelőtt mennyit mondta hogy szeret és hogy fontos vagyok neki , nem tudom elhinni hogy ez történt, én még sokáig együtt akartam lenni vele, és azt hittem ő is kitart majd mellettem:S
2014. aug. 4. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:

sajnos ez ilyen.

máskor ne szerepet játsz,meg rendeskedj,hanem az elejétől legyén önmagad és akkor legyél rendes ha az kiérdemelt.

2014. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pont ez történt velem is! 90%-ban egyezik, a volt barátnőm pont ugyanezt mondta, nem is tudta megmagyarázni. Igen, ez elég undorító, megalázó dolog, főleg, ha kiteszed valakiért a szíve d és eldob. Nem tudom én se az okát.
2014. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sajnálom ami történt veled, de hidd el hogy idővel tényleg jobb lesz és ez a lány tényleg nem érdemli meg, hogy bánkódj miatta. 1 éves kapcsolat volt, még fiatal, nem egy életet éltetek le együtt, hogy vége lenne a világnak a szakítás miatt. Az valóban gusztustalan dolog, hogy már másik pasival volt és közben még veled is, megcsalt, kihasznált, stb, ilyet normális rendes lány sosem tesz. De azért nem hibáztathatod hogy elmúltak az érzései, előfordul, hogy mindent megteszel egy emberért és mégis kiszeret belőled, ez ilyen. Valószínűleg nem ő számodra a megfelelő nő. Nálam is volt nem egyszer, hogy hiába tett meg bármit a srác, de elmúltak az érzéseim, szépen leültem vele, elmondtam és szakítottam, de sosem csaltam meg senkit. Az mindig bennevan a pakliban, hogy egy kapcsolat véget ér, de a korrektség és az őszinteség a legfontosabb, ha te ilyen vagy, akkor előbb utóbb megtalálod azt a lányt, aki hozzád hasonló. Ebben bízz. 25/N
2014. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!